Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Nouzový filtr na vodu "NO MESS" multifunkční

4 hodnocení
1 099 Kč –36 % 699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem

Trubicový filtr na vodu, díky kterému odfiltrujete z vody 99,9999% bakterií a 99,9% prvoků. Součástí filtru je karabina, signální píšťala, kompas a brčko pro přímé pití ze zdroje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nouzový filtr na vodu "NO MESS" multifunkční

Nouzový filtr na vodu, určený do situací, kdy nemáte přístup k čisté a pitné vodě. Tento filtr filtruje 99,9999% bakterií a 99,9% prvoků. Vhodný pro pití z horských potoků a říček. Filtr disponuje i píšťalkou, signálním zrcátkem, kompasem, karabinou a brčkem pro pití přímo ze zdroje vody. 

Použití: Filtr lze snadno našroubovat na klasické PET lahve. Do PET lahve naberte znečištěnou vodu, nasaďte filtr a PET lahev zmáčkněte. Vodu filtrujte do čisté nádoby, nebo ji lze rovnou pít. 
Druhou možností je nasazení přiloženého brčka. To ponořte 4-8 cm do vody a následně pomocí pítka začněte vodu sát přímo ze zdroje. 

Po použití filtr profoukněte pomocí brčka. 

Filtr je schopen vyfiltrovat zhruba 1500 L vody. Průtok je 550ml/min. Filtr nikdy nenechte zmrznout! Poškodila by se membrána. Používejte v teplotách 0°C - 32°C. Nikdy nepijte ze zdrojů kontaminovaných chemikáliemi a těžkými kovy. Filtr filtruje pouze organické škůdce. Životnost je max. 5 let. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pobyt v přírodě
Záruka: 2 roky
Typ: Cestovní vodní filtr
Hmotnost: 90 g
Životnost: 5 let
Průtok: 550ml / minutu
Filtruje: Bakterie, mikroby, prvoky
Celková délka: 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: