Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Cestovní vodní filtr "CLEAN WATER" s příslušenstvím

3 hodnocení
1 899 Kč –47 %
Cestovní vodní filtr "CLEAN WATER" s příslušenstvím
1 899 Kč –47 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Skladný, cestovní filtr se životností 5000 L vody. Vhodný pro cestovatele, bushcraftery a survivalisty. Zachytává 99,9999% bakterií a 99% prvoků. Součástí balení je i brčko, skládací lahev s karabinou a injekce pro čištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní vodní filtr "CLEAN WATER" s příslušenstvím

Cestovní filtr na vodu, který odstraní 99,9999% bakterií a 99% prvoků ve vodě. Tento filtr je vhodný pro cestování, survival a bushcraft - zkrátka pro aktivity, kdy Vám může dojít voda a musíte se nouzově napít neznámých zdrojů. Tento filtr má 50g a jeho životnost je 5000 L vody. Vydrží vám tak opravdu dlouho! 

Cestovní filtr "CLEAN WATER" lze používat několika způsoby

Našroubujte filtr na klasickou PET lahev, ve které máte znečištěnou vodu. Následně lahev zmáčkněte a protlačte přes filtr vodu do jiné, čisté nádoby. Druhou možností je z filtru přímo pít - filtr použijete jako "náustek" lahve se znečištěnou vodou a přes filtr pijete vodu již čistou. 
K filtru je dodáváno i brčko, které nasadíte na nástavec filtru. Takto můžete pít přímo z vodních zdrojů bez nutnosti použít nádobu. Lze ho také napojit na hadičku Vašeho hydratačního vaku.

Údržba filtru: 

Filtr je nutno nenechat zmrznout! Porušila by se membrána a vnitřní vlákna. V zimním období tak mějte filtr vždy blízko těla, abyste předešli jeho poškození. 
Jednou za čas filtr pomocí přiložené injekce několikrát propláchněte proti směru toku vody (na filtru vyznačeno) čistou, nekontaminovanou vodou. Vyplaví se tak "pochytané" bakterie a zvýší se průtok vody. 
Filtr není schopný filtrovat těžké kovy, chemikálie a jiné, neorganické škodliviny. Vyvarujte se tak pití vody v blízkosti měst, skládek a dalším zdrojům vody, které by mohly tyto látky obsahovat. 

Filtr má průtok 800ml/min, provozní teplota je 0-32°C, filtr je certifikovaný společností SGS - certifikát najdete jako poslední fotografii

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoor
Záruka: 2 roky
Typ: Cestovní vodní filtr
Hmotnost: cca 50 g
Životnost: 5000 litrů vody
Průtok: 800ml / minutu
Filtruje: Bakterie, mikroby, prvoky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: