Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Moderní tanto/nůž "POCKET SAMURAI" tactic version! - II. jakost

10 hodnocení
1 499 Kč –40 %
Moderní tanto/nůž "POCKET SAMURAI" tactic version!
1 499 Kč –40 % 899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem

Malý, lehce skladný a nenápadný. Celková délka nože 26,5 cm z něj dělá malého, ale užitečného pomocníka, kterého můžete nosit neustále u sebe. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovová část na dřevěné rukojeti pevně nedrží a odpadává, viz. foto 2. Nutno přilepit. 

Mini tanto "POCKET SAMURAI"

Nůž který oplývá jednoduchým, byť krásným designem, se kterým se můžete setkat i u jeho větších brášků. Tento kousek z nerezové oceli je však stvořen tak, aby jste jej mohly nosit neustále u sebe a využít ho kdykoliv bude třeba. Nůž je ostřený již z výroby takže se nejedná jen o kudličku na dopisy, ale opravdu o funkční nůž!

Čepel o délce praktických 13 cm je tvarována do podoby samurajského tanta. Celá je zhotovena z nerezové oceli a již z výroby naostřena. Čepel je dostatečně pevná na řezání provazu, ovoce i dřevěné větve! 

Jednoduchý design zapadne do každé situace. Pokud si nůž pořídíte i k výstavním účelům, rozhodně se nemusíte bát, že by vypadal kýčovitě. Rukojeť nože o délce  12,3 cm krásně sedí v ruce. Kovové jádro je obaleno pravým lakovaným dřevemZe stejného materiálu je zhotovena i pochva, do které nůž zapadne jak poklička na hrnec.
Uvnitř pochvy krásně drží a nemá tendence vypadávat.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože, mačety, sekery
Druh: Pevné nože
Hmotnost : 220 g
Délka : 26,5 cm
Délka rukojeti: 12,3 cm
Délka čepele: 13 cm
Materiál: karbonová ocel, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: