• 1 z 3
 

Dřevěná dýka "LITTLE ASSASSIN"

2 hodnocení
 

Dřevěná dýka vhodná pro malé bojovníky. Dýka vhodná nejen na výstavu ale i jako doplněk na karneval či ke cosplayi

Dostupnost Skladem
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 300 Kč (–60 %)
199 Kč
164 Kč bez DPH
   
Kategorie Měkčené LARP zbraně
Záruka 2 roky
 

Dřevěná dýka "LITTLE ASSASSIN"

Představujeme vám malou dřevěnou dýku s názvem "Little Assassin". Tato dýka je určena pro malé nadšence zábavy a karnevalových radovánek.

Dýka je vyrobena ze dřeva a má zaoblenou špičku, která eliminuje jakékoli riziko poranění. Bez ostrých hran se můžete s dýkou ''Little Assassin'' bezpečně bavit a hrát si.

Můžete ji použít jako doplněk ke kostýmu na karneval, kde se stanete neohroženým bojovníkem či statečným pirátem. Využijte dýku také jako rekvizitu při divadelních hrách nebo při hraní různých scén ve svém vlastním domácím divadle. S touto dřevěnou dýkou si můžete hrát na skutečného hrdinu a tvořit úžasné příběhy plné dobrodružství.

Nejenže je ''Little Assassin'' zábavnou hračkou, ale také rozvíjí fantazii, motoriku a koordinaci pohybů u vašeho dítěte. Díky své malé velikosti je ideální pro malé ruce a snadno se ovládá. Takže pokud hledáte bezpečnou a zábavnou hračku, která přinese do vašich her nový rozměr, neváhejte si pořídit dřevěnou dýku Little Assassin. Vaše dítě bude nadšené a vy budete mít jistotu, že se baví bezpečně.

Podobné produkty

Druh Dřevěná dýka
Hmotnost 165 g
Délka dýky 42,8 cm
Délka čepele 25,4 cm
Materiál dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: