• 1 z 7
 

Dřevěná anime kosa "CRESCENT ROSE" RWBY

11 hodnocení
 

Dřevěná replika kosy jenž ve frančíze RWBY, užívá hlavní postava Ruby Rose. Ideální kousek na výzdobu pokoje a vhodný doplněk ke cosplayi.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 3 800 Kč (–63 %)
2 199 Kč
1 817 Kč bez DPH
   
Kategorie Měkčené LARP zbraně
Záruka 2 roky
 

Dřevěná anime kosa "CRESCENT ROSE" RWBY

 "Je to kosa, ale zároveň i vysokorážní puška."

Hlavním protagonistou RWBY je lovkyně, jejíž jméno je Ruby Rose. Jedná se o bojovnici která byla vycvičena na již zaniklé Beacon Academy. Rubynou zbraní je zvláštní kosa, která v sobě krom ostré čepele skrývá i těžkotonážní pušku. Tuto kosu nyní můžete vlastnit i Vy! Pokud jste fanouškem anime RWBY a cosplaye, kosa "CRESCENT ROSE", je pro Vás ideální volbou!!!  

Jak už její název napovídá "CRESCENT ROSE" je zbarvena do ruda a má černé okraje a čepel v tvaru půlměsíce. 

Majitelka této zbraně Ruby Rose si  jí navrhovala sama, během studia na Beaconské akademii lovců, kde si každý student ze světa Remnantu navrhuje vlastní zbraň. Je tak jedinou postavou, kromě svého strýce Qrowa, jenž používá, takto smrtelnou a nebezpečnou zbraň.

Kosa je vyrobena z kvalitního dřeva a rozložena do několika částí, které pomocí pár šroubků snadno sestaví, každý fanoušek RWBY

"CRESCENT ROSE" je geniální parťák pro každého, kdo potřebuje pobít pár Grimů, či vyhrát souboj proti silám zla a nebo jen pro zkrášlení Vašeho pokoje, nebo výstavy. Je také hlavním doplňkem k cosplayi na Ruby Rose, ke které tato zbraň rozhodně nesmí chybět. :) 

Podobné produkty

Druh Dřevěná kosa
Hmotnost 2015 g
Délka 134,5 cm
Délka ostří cca 49,5 cm
Materiál dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: