• 1 z 11
 

Roninův meč "RETRACTABLE SWORD" se zádovým přehozem - Avengers

8 hodnocení
 

Výstavní (ale též funkční) replika meče užívaného Roninem ve filmu Avengers. Replika zhotovena z karbonové oceli, 1:1 s filmovou předlohou. Součástí meče je i pochva se zádovým přehozem.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 199 Kč
Ušetříte 1 200 Kč (–37 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Roninův meč "RETRACTABLE SWORD" Se zádovým přehozem - Avengers

"Tento meč patří nechvalně známému Roninovi."

Poté co Thanos luskl prsty a vyhladil polovinu populace, Clint Burton alias Hawkeye přišel o svou rodinu a propadl smutku a toužil po pomstě. Svou pomstu se rozhodl vykonat na zločincích, kteří přežili lusknutí, proto oblékl nový kostým, luk vyměnil za meč a stal se Roninem. Po dobu 5 let Ronin krutě masakroval zločinecké kartely, dokud opět nebyl konfrontován Natašou. Clint se tedy vrátil k Avengers a svůj meč si vzal pochopitelně sebou a ten nyní můžete vlastnit i Vy! 

Hrdinové z týmu Avengers patří mezi nejoblíbenější postavy ze světa MARVEL. Máme zde Thora, Iron Mana, Kapitána Ameriku, nebo Hawkeye. Konkrétně na Hawkeye se zaměříme, nebo spíš na jeho pozdější verzi Ronina, neboť nám na skladě přistála novinka, kterou užívá právě Ronin a to meč  "RETRACTABLE SWORD" se zádovým přehozem. :) 

Svým designem Vám meč snadno připomene meč Ninjato, který ve starém Japonsku užívali Ninjové. Celý meč měří 99,5 cm. a jeho detailní zdobení se 1:1 podobá své filmové předloze. 

Čepel meče z karbonové oceli o délce 71 cm je jednosečná a lehce ostřená (tj. prstem se neříznete, ale meloun přeseknete). 
Jedná se především o výstavní repliku, avšak drobné seky jsou povoleny - konstrukce a zpracování je dostatečně kvalitní!
Čepel je také obdařena stejným designem jako jeho filmová předloha, a to v podobě podlouhlých otvorů. Na čepel navazuje obdélníková záštita černé barvy.

Samotná rukojeť je omotána nylonovou tkaninou, pohodlně padne do ruky a je jemná na dotek. Rukojeť je zakončena stylovou Kashirou. Součástí meče je také dřevěné pouzdro, ke kterému patří nastavitelný nylonový závěs. Meč se tak stává dokonalým doplňkem ke cosplayi samotného Ronina. Nyní i Vy se můžete stát členem legendárních Avengers!!!      

Podobné produkty

Druh Replika meče
Hmotnost celková 1213 g
Hmotnost meče 882 g
Délka meče 99,5 cm
Délka čepele 71 cm
Délka rukojeti 28 cm
Materiál Nerezová ocel, nylon, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora 14.11.2022 19:35
Je čepel pretiahnutá v rukoveti ??
Odpovědět
T Avatar autora 14.11.2022 19:24
Je tam čepel protažená?
Odpovědět