• 1 z 10
 

Meč rytíře Artoriase "ABYSS GREATSWORD" Dark Souls

5 hodnocení
 

Detailně zpracovaná, masivní replika meče z legendární série Dark Sousl. Detaily 1:1 s originálem. Součástí balení je dřevěný stojánek černé barvy. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–27 %)
7 999 Kč
6 611 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč rytíře Artoriase "ABYSS GREATSWORD" Dark Souls

"Ah Sif... Tady jsi... Odpusťte mi.. Odpusťte že jsem Vám nepomohl..."

Zlomený, zkažený temnotou s roztříštěnou paží, jenž v jediné ruce třímá velký meč. Tak se dá stručně charakterizovat Sir Artorias, jeden z bossů legendární hry Dark Souls na kterého narazíte v Oolacile Township. Artorias kdysi patřil k rytířům Gwynu a vlastnil schopnost cestovat po Abyss, kde mu po boku stála jeho věrná vlčice Sif, pro kterou Artorias později obětoval svůj štít i paži aby ji ochránil před Manusem, otcem propasti. Od té doby Artorias užíval svůj velký meč pouze jednou rukou, ale i tak byl stále nebezpečným protivníkem. Náš e-shop Vám nyní představuje meč "ABYSS GREATSWORD" meč velkého rytíře Artoriase Chodce po propasti!

Masivní kus oceli jenž Vás pevně chytne a nepustí! Meč rytíře Artoriase "ABYSS GREATSWORD" je nádherně zpracovanou replikou s detailním zdobením, 1:1 s originální předlohou. Meč je zhotoven z pevného kusu nerezové oceli a opravdu se nejedná o žádného drobečka, protože meč váží ohromujících 3,3 kg. 

Matná čepel meče měří od špice po záštitu 85 cm. Jedná se o dvoubřitou čepel, jejíž ostří je tupé, neboť se jedná o čistě výstavní repliku a nikoliv funkční meč. Na čepeli najdeme zdobení v podobě 2 černých pruhů a znaků. Znaky v čepeli jsou vygravírované, nejedná se o žádnou samolepku!!! Na čepel navazuje nádherná záštita, zdobená reliéfy, stejně jako na originálním meči. 

Rukojeť meče není obdařena žádným opletem a je zakončena stylovou hlavicí, kterou zakončuje hrot. Prostor pro ruce na rukojeti měří 22,8 cm. a celková délka meče je úžasných 140 cm! Jedná se tedy o pořádný kus oceli! Součástí meče je také dřevěný stojánek černé barvy, do které meč krásně zapadne a můžete si jej tak snadno vystavit doma v obýváku, pod pergolou nebo v ložnici. Meč se dá také využít jako doplněk ke Cosplayi právě Sira Artoriase. 

Tak co? Jste připraveni vstoupit do propasti?        

Podobné produkty

Druh Obouruční meč
Hmotnost 3302 g
Délka meče 140 cm
Délka čepele 85 cm
Délka rukojeti 22,8 cm
Materiál Nerezová ocel, dřevo (stojánek)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: