• 1 z 7
 

Meč pána Nazgûlů "LORD OF RINGWRAITHS" ocelový

1 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika meče, kterým se oháněl sám pán Nazgûlů. Dlouhý, výstavní meč z pevné oceli s dřevěnou plaketou. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–33 %)
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč pána Nazgûlů "LORD OF RINGWRAITHS" ocelový

"Je to pán Nazgûlů, nejvyšší z Devítky..."

"Devět mužům, každý je k smrti odsouzen." Tak vypráví příběh o vykování velkých prstenů. Devět jich bylo darováno králům lidí, kteří toužili po moci. Ovšem všichni byli podvedeni a místo slibované moci se stali Nazgûli, přízraky, jenž slouží vůli temného pána Saurona. Mezi nimi však byl jeden, který byl nejkrutějším a nejvěrnějším služebníkem. Pán Nazgûlů, ten jehož nemůže zabít žádný muž, Černokněžný král Angmaru. Poznejte jeho moc, protože nyní pro Vás máme zdroj jeho ohromné síly. Meč "LORD OF RINGWRAITHS".

Černokněžný král Angmaru je už z našeho e-shopu velice dobře známý a to díky tomu že se zde jeho meč již objevil. Ovšem nyní Vám ten samý meč přinášíme v novější, masivnější a detailnější verzi!!! Meč "LORD OF RINGWRAITHS" je totiž novinkou, která zaručeně očaruje každého fanouška nejen chladných zbraní, ale převážně světa J.R.R. Tolkiena. 

První čeho si na meči všimnete je jeho délka. Oproti svému předchůdci měří meč  "LORD OF RINGWRAITHS" úžasných 137,3 cm. Nejedná se tudíž o žádné párátko. Celý meč je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Čepel o délce 99,3 cm je pokryta designovými prvky, připomínající praskliny. Její ostří je tupé, neboť se jedná o výstavní repliku, která není určena ke kontaktnímu šermu

Zahnutá záštita meče je detailně zdobena. Na ni navazuje rukojeť 1:1 s originální předlohou. Hladká rukojeť o délce 35,5 cm, je příjemná na dotek a zakončena detailně zdobenou hlavicí. Součástí meče je také krásně zdobená, dřevěná plaketa, díky které si meč bezpečně zavěsíte na zeď a přidáte tak svému příbytku správnou fantasy atmosféru. 

Ideální dárek pro fanoušky světa J.R.R. Tolkiena. Meč krásně ozdobí jakoukoliv místnost, nebo pergolu. Dá se také využít jako doplněk ke cosplayi, ovšem na trénink či kontaktní šerm jej opravdu nedoporučujeme. 

   

Podobné produkty

Druh Dlouhý meč
Hmotnost 1809 g
Délka 137,3 cm
Délka čepele 99,3 cm
Šířka čepele 5,5 cm
Délka rukojeti 35,5 cm
Materiál Nerezová ocel, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: