• 1 z 7
 

Meč Blade na lov upírů "DAYWALKER" se zádovým závěsem!

14 hodnocení
 

Povedená replika meče, kterou Wesley Snipes drtil upíry v populární trilogii Blade. Nyní i s funkčním takticky nastavovatelným závěsem na záda!

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 100 Kč (–36 %)
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč Blade na lov upírů "DAYWALKER" se zádovým závěsem!

"Narodil se jako poloviční upír. Má všechny jejich přednosti ale žádnou jejich slabost."

Blade se narodil mladé dívce, která byla pokousána upírem když byla těhotná. Díky tomu tento chlapec získal schopnosti těchto nočních lovců. Ovšem žádnou z jejich slabostí. Chlapec žil na ulici a krmil se krví bezdomovců, než jej našel Whistler a vycvičil chlapce k boji. A tak se zrodil Blade, na půl člověk na půl upír jenž v boji užívá bohatý arzenál zbraní, ale hlavně speciální meč, který nyní můžete vlastnit i Vy!!! :) 

Povedená replika meče, kterou Wesley Snipes drtil upíry v populární trilogii Blade. NYNÍ ZA OPRAVDU POVEDENOU CENU!

Může se pochlubit precizním zpacováním - například kovovou rukojetí s protiskluzovými vroubky, mírně ostrou čepelí a funkčním černým závěsem na záda! I z Vás se tak může stát Daywalker, který chrání lidstvo před zlem a je připraven čelit upírům ve dne i v noci!

Čepel meče „DAYWALKER“ je vyrobena z vyleštěné nerezové oceli. Z pravého stříbra jsme se vzhledem k ceně zatím neodhodlali vyrobit:D Je vhodná pouze na šermování v prostoru, nikoliv na kontaktní sekání. Meč má ekokůží potažené pouzdro, ke kterému je připevněn upravitelný závěs s popruhy. Díky kovovým vroubkům na pouzdře je vytasení meče snadné a elegantní.

Závěs s mečem je možné nastavit na záda mnoha způsoby. Můžete tak dosáhnout i vytahování meče opravdu zpoza zad, což jinak není prakticky možné:) Meč "DAYWALKER" je skvělým doplňkem k jakémukoliv fantasy kostýmu.

Podobné produkty

Druh Replika meče
Hmotnost celková 1586 g
Hmotnost meče 963 g
Délka meče 87,2 cm
Délka čepele 67,2 cm
Délka rukojeti 16 cm
Délka pouzdra 73 cm
Materiál Nerezová ocel, nylon, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: