• 1 z 8
 

Meč Gandalfa Šedého/Bílého "GLAMDRING - THE BEATER" PÁN PRSTENŮ

23 hodnocení
 

Replika meče ze slavné Tolkienovi ságy. Replika meče Gandalfa Šedého/Bílého, vyrobena z karbonové oceli. Levnější varianta meče v menším provedení.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–50 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč Gandalfa Šedého/Bílého "GLAMDRING - THE BEATER" PÁN PRSTENŮ

"To je Glamdring, Vrahomlat. Byl vykován v Gondolinu. Vznešenými elfy za Prvního věku."

Na našem eshopu patří mezi nejoblíbenější kusy repliky ze světa Pána prstenů. Nyní tu pro Vás máme další kousek, který 100% ocení každý fanoušek této série a hlavně čaroděje Gandalfa. I když se jedná o menší verzi originálního meče, zklamaní rozhodně nebudete. Nejedná se totiž o žádný plastový šunt, nýbrž o kus oceli, na kterém nenaleznete ani kousek plastu. 

Čepel meče o délce 69,5 cm, je vyrobena z nerezové oceli N420. Její povrch je leštěný jako zrcadlo a ostří tupé. Meč je vytvořen hlavně k výstavním účelům, i když dostatečně pevně, pro nácvik seků do vzduchu. Na kontaktní šerm výrazně nedoporučujeme

Rukojeť meče má délku prostoru pro ruce 12 cm. Kovové jádro rukojeti je omotáno ekokůží, na nichž se nachází protiskluzový povrch. Zahnutá záštita meče je téměř identická s filmovou předlohou. Ocelová hlavice na konci meče je tvarována do podoby kapky, stejně tak jako u filmového originálu. Celý meč je od hlavice po špičku dlouhý 92,6 cm. 

Součástí meče je také pevná dřevěná pochva, potažená ekokůží s ocelovími prvky na začátku a konci. 

Slavný meč, vykovaný vznešenými elfy za Prvního věku pro krále Turgona, jenž byl po spousty let a opět nalezen Gandalfem Šedým mezi harampádím horských zlobrů. Meč jenž měl tu vlastnost že jeho ostří zářilo v blízkosti skřetů, se stal důležitou součástí arzenálu Šedého čaroděje. A byl mu po ruce v mnoha dobrodružstvích, jenž si Gandalf prošel. Nyní i Vy máte možnost být držitelem tohoto slavného meče. 

Ideální dárek pro fanoušky Pána prstenů. Meč dokonale zapadne do každého interiéru a nebude působit kýčovitě. Je také vhodný jako doplněk k cosplayi, či ke kostýmu na karneval. Pořiďte si svůj Glamdring a staňte se Gandalfem!

Podobné produkty

Druh Meč
Hmotnost 1263 g
Délka celková 99,5 cm
Délka meče 92,6 cm
Délka rukojeti 12 cm
Délka čepele 69,5 cm
Materiál Nerezová ocel N420, dřevo, ekologická kůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Pochva 18.11.2021 16:19
Dá se pochva přidělat k pásku
Odpovědět
J Avatar autora 29.4.2022 22:36
To by mně taky zajímalo
Š Avatar autora Je ostrý já bych chtěl radši tupý 26.2.2021 10:07
?
Odpovědět
T Avatar autora . 19.4.2021 14:17
Tak si jej stup