Tip HQ! Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Spartský meč "LEONIDAS" black + pouzdro

54 hodnocení
 

Masivní replika meče z filmového zpracování 300 BItva u Thermopyl. Vyrobeno z kvalitní karbonové oceli. Součástí meče je i pevné pouzdro z eko kůže. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 300 Kč (–43 %)
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Spartský meč "LEONIDAS" black + pouzdro

"Šílenství? Toto je SPARTA!!!"

Hordy Perských válečníků překračuje Řecké hranice. Temné mraky se objevují nad Spartou v den, kdy přijíždí Perský posel. Král Leonidas však odmítá padnout na kolena a sklonit hlavu před Peršany. Místo toho vyráží se svými 300 válečníky k Thermopylům, asi pobil tolik Peršanů, kolik jen bude moci.

Hrdý starořecký meč, který odrážel hordy nejen Peršanů, je nyní za jedinečnou cenu s výborným funkčním zpracováním!

Zpracování meče je opravdu funkční - čepel z nerezové oceli je protažená do rukojeti a vysoce zpevněná. Můžete tedy s mečem sekat nejen keře či traviny, ale i větve apod. Těžiště meče je podobné jako u většiny mačet, tj. v přední části. Pádná síla je tedy na místě.

Pokud vezmete v potaz, že tato slavná filmová replika stojí okolo 1000 Kč, tak její zpracování je zcela nad očekávání v poměru CENA/VÝKON:
- reálná spartská velikost
- věrné filmové zpracování v černém designu
- CELOKOVOVÝ meč plně funkční (mačeta/sekera/meč)
- stylová černá pochva s možností připnutí okolo pasu

Tato replika meče "300 BITVA U THERMOPYL" nadchne všechny nadšence filmu "300 Bitva u Thermopyl/Battle of Thermopylae" a hrdinských činů či řecké kultury. Není třeba mnoha peněz k tomu, abyste na vlastní kůži pocítili hrdinství, zodpovědnost a statečnost i Vy! Tak, jak to cítil i král Leonidas roku 480 př. n. l.

Meč "LEONIDAS" zasíláme i s mohutným černým koženkovým pouzdrem s opaskem, takže jej můžete nosit okolo pasu jako slavní hoplíté ;-)

Tento starořecký meč - kopis - "LEONIDAS" bude Vaší ozdobou na Vašem pracovním stole, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!

A proč? Protože "THIS IS SPARTA!" :-)

Podobné produkty

Druh
Hmotnost 1125 g
Délka 72 cm
Materiál karbonová ocel, kov, omotávka
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JL Avatar autora 23.7.2019 21:54
Meč se mi moc líbí, stejně jako ten film.diky moc .
Odpovědět
J Avatar autora Info 24.12.2022 14:22
Prosím pošli relanu foto dakuejm