• 1 z 8
 

Masivní meč "DRACULE MIHAWK" anime One Piece

13 hodnocení
 

Zmenšená replika meče nejlepšího šermíře na světě Dracule Mihawka, alias Jestřábího oka. Propracované detaily, ideální ke cosplay. Pouzdro součástí balení.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–33 %)
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Masivní meč "DRACULE MIHAWK" anime one piece

"Je to odvaha nebo tvá nevědomost co tě donutilo proti mě pozvednout meč?"

Tajemný muž v plášti a klobouku, jenž na zádech nosí obrovský meč se zahnutou čepelí. Tímto mužem je Dracule Mihawk, jenž je převážně známý jako "Nejlepší šermíř na světě". Mihawk je členem Shichibukai a též mistrem Roronoa Zoro, který touží po tom sesadit Mihawka z postu toho nejlepšího. Ovšem není sám kdo touží tento post obhájit. A co vy? Máte na to? Dokážete se stát nejlepším šermířem na světě? Nyní můžete vlastnit aspoň jeho meč! :-)

Opravdu mohutný dlouhý meč středověkého stylu s šavlovitou čepelí, kde se nešetřilo ocelí!

Zpracování meče "DRACULE MIHAWK" bylo věrohodně inspirováno slavným anime seriálem ONE PIECE a mečem Yoru!
Meč "DRACULE MIHAWK" tvoří dlouhá a rozšiřující se čepel s matnou povrchovou úpravou a lehkým zakřivením! Čepel je lehce přiostřená a ústí do vskutku masivní a detailně propracované kovové záštity, která je vykládaná pravými safíry a smaragdy! (nebo spíše replikami :-) Dlouhá čepel, mohutná záštita a jiné kovové zpevnění a zdobení dávají meči neuvěřitelnou hmotnost přes 2 kg a délku téměř 120 cm!

Rukojeť meče "DRACULE MIHAWK" se drží velice pohodlně i třeba šesti rukama! :-)
Bílá omotávka zajišťuje pevný úchyp a modrý drahokam na konci rukojeti umocňuje poctivost repliky tohoto slavného středověkého meče!

K meči "DRACULE MIHAWK" zasíláme také širokou pochvu s nastavitelným popruhem! Do ní se meč bez problémů celý vejde a je možné ho nosit na zádech! Středověký anime meč "DRACULE MIHAWK" je určen primárně k dekoraci či nácviku seků a šermových sestav.

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 2157 g
Délka 116,5 cm
Délka čepele 83,4 cm
Délka rukojeti 30,8 cm
Materiál karbonová ocel, zinek, omotávka, eko kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: