• 1 z 8
 

Masivní meč "DRACULE MIHAWK" anime One Piece

8 hodnocení
 

Zmenšená replika meče nejlepšího šermíře na světě Dracule Mihawka, alias Jestřábího oka. Propracované detaily, ideální ke cosplay. Pouzdro součástí balení.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–33 %)
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Masivní meč "DRACULE MIHAWK" anime one piece

"Je to odvaha nebo tvá nevědomost co tě donutilo proti mě pozvednout meč?"

Tajemný muž v plášti a klobouku, jenž na zádech nosí obrovský meč se zahnutou čepelí. Tímto mužem je Dracule Mihawk, jenž je převážně známý jako "Nejlepší šermíř na světě". Mihawk je členem Shichibukai a též mistrem Roronoa Zoro, který touží po tom sesadit Mihawka z postu toho nejlepšího. Ovšem není sám kdo touží tento post obhájit. A co vy? Máte na to? Dokážete se stát nejlepším šermířem na světě? Nyní můžete vlastnit aspoň jeho meč! :-)

Opravdu mohutný dlouhý meč středověkého stylu s šavlovitou čepelí, kde se nešetřilo ocelí!

Zpracování meče "DRACULE MIHAWK" bylo věrohodně inspirováno slavným anime seriálem ONE PIECE a mečem Yoru!
Meč "DRACULE MIHAWK" tvoří dlouhá a rozšiřující se čepel s matnou povrchovou úpravou a lehkým zakřivením! Čepel je lehce přiostřená a ústí do vskutku masivní a detailně propracované kovové záštity, která je vykládaná pravými safíry a smaragdy! (nebo spíše replikami :-) Dlouhá čepel, mohutná záštita a jiné kovové zpevnění a zdobení dávají meči neuvěřitelnou hmotnost přes 2 kg a délku téměř 120 cm!

Rukojeť meče "DRACULE MIHAWK" se drží velice pohodlně i třeba šesti rukama! :-)
Bílá omotávka zajišťuje pevný úchyp a modrý drahokam na konci rukojeti umocňuje poctivost repliky tohoto slavného středověkého meče!

K meči "DRACULE MIHAWK" zasíláme také širokou pochvu s nastavitelným popruhem! Do ní se meč bez problémů celý vejde a je možné ho nosit na zádech! Středověký anime meč "DRACULE MIHAWK" je určen primárně k dekoraci či nácviku seků a šermových sestav.

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 2157 g
Délka 116,5 cm
Délka čepele 83,4 cm
Délka rukojeti 30,8 cm
Materiál karbonová ocel, zinek, omotávka, eko kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: