Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Masivní měkčený meč "BUSTER SWORD - LIGHT" Final Fantasy VII. - II. jakost

Neohodnoceno
4 999 Kč –60 %
Masivní měkčený meč "BUSTER SWORD - LIGHT" Final Fantasy VII
4 999 Kč –60 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Civilní a měkčená verze meče "BUSTER SWORD", ze hry Final Fantasy VII. Vyrobeno v kombinaci laminátu, pěnového měkčení a latexu. Vhodné ke cosplayi, či na larp. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč má ulomenou špičku, viz. foto 2. 

Masivní měkčený meč "BUSTER SWORD - LIGHT" Final Fantasy VII.

"Aby jsi byl hrdinou. Musíš mít sny."

Zack Fair byl členem programu SOLDIER a nositel meče "BUSTER SWORD", který dostal od svého mentora Angeala Hewleyho. Tento dobrý šermíř a věrný voják byl také nejlepším přítelem Clouda Strife. Zack je později zabit při souboji s armádou vojáků a při svém umírání předa svůj meč Cloudovi, stejně jako to před lety udělal Angeal. Komu však předá meč Cloud, až nadejde jeho čas? Jeho majitelem se můžete stát i Vy!

Novinka v oblasti měkčených věcí, tentokrát si však přijdou na své fanoušci Final Fantasy. Představujeme Vám měkčenou verzi meče "BUSTER SWORD", kterou ve FF VII. užívá hlavní protagonista Cloud Strife a ještě před ním Zack Fair. Tento legendární meč může nyní patřit Vám! 

Celý meč je vyroben z kombinace laminátu, pěnového měkčení a latexu. Tudíž je o dost lehčí než jeho dvojče z karbonové oceli. Měkčená verze "BUSTER SWORD" váží pouhých 1502 gramů a i když je lehčí než jeho dvojče i tak se jedná o pořádně masivní sekáček. :D Celý meč měří 140 centimetrů, jedná se tudíž o civilnější verzi.

Design meče je detailně propracovaný tak, aby se co nejvíce přiblížil herní podobě meče. Měkčený meč "BUSTER SWORD - LIGHT" je skvělým doplňkem ke cosplayi, na larp, neboť se dá využít i na kontaktní šerm, trénink. Ale také jen na výstavu. :) 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Druh: měkčený meč
Hmotnost: 1502 g
Délka meče: 140 cm
Délka rukojeti: 29,6 cm
Délka čepele: 102,2 cm
Materiál: laminát, pěnové měkčení, latex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: