HQ! Efekt lupa
  • 1 z 12
 

Optický puškohled „STATIC“ (3 – 9x40 mm)

3 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 799 Kč
Ušetříte 800 Kč (–44 %)
999 Kč
826 Kč bez DPH
   
Kategorie Luky a kuše
Záruka 2 roky
 

Optický puškohled „STATIC“ (3 – 9x40 mm)

Optický puškohled „STATIC“ je sázkou na jistotu pro lovce i sportovní střelce, kteří využívají pušku nebo kuši pro zaměřování vzdálenějších objektů, případně velmi malých cílů.
S účinným přiblížením dohlédnete zhruba 100 metrů a za horšího světla vám pomůže podsvícení ve dvou barvách. Jedná se o jednoduchý puškohled s jediným stupněm přiblížení 3 – 9 x 40 mm a podpůrným balistickým ukazatelem pro snadnější odhad trajektorie letícího projektilu.

 

 Optický puškohled STATIC umožňuje jednoduché zamíření

 Díky statickému přiblížení nemusíte u puškohledu „STATIC“ neustále měnit nastavení, jako je tomu u sofistikovanějších verzí s několikastupňovým zoomem. Vhodný je na krátkou i střední vzdálenost, i když zkušení střelci zamíří velmi přesně i mnohem vzdálenější cíle. K přesnému nastavení slouží dvojice koleček, jimiž pohybujete vnitřním mechanismem doleva / doprava a nahoru / dolu.

 Za zhoršené viditelnosti je možné zapnout puškohledu „STATIC“ podsvícení v červené nebo zelené barvě, což zvýrazní zaměřovací kříž a podpůrný ukazatel pro lepší odhad balistické křivky. Otočné kolečko umožňuje výběr z 5 intenzit a střelec není světlem nikterak omezován nebo oslepován ani při nejvyšším stupni. Pokud by míření komplikovalo přímé světlo, je možné nasadit krytky se speciálními filtry k jejich eliminaci.

Konstrukce černé barvy má hrubý povrch s matnou úpravou, což účinné pohlcuje veškeré paprsky a střelec tak zůstává ukrytý. Uchycení puškohledu „STATIC“ je možné na 11mm RIS lištu, úchytný mechanismus je však možné demontovat a vyměnit za jiný.

 

Využití statického puškohledu „STATIC“ v praxi

 Puškohled „STATIC“ s neměnným stupněm přiblížení je možné nasadit na celou řadu zbraní, vzhledem k jeho délce jde typicky o pušky, paintballky a moderní kuše. Například na pistole a jiné krátké zbraně se nehodí, neposkytují mu totiž dostatečnou oporu.

 

Klíčové vlastnosti puškohledu „STATIC“ 

- Zeleně nebo červeně podsvícený zaměřovací kříž

- Otočné kolečko umožňuje nastavit intenzitu podsvícení

- Statické přiblížení s balistickým ukazatelem

- Účinné zaměřování zhruba do 100 metrů

- Možnost nastavení mířidla a přesného zaostření

- Podsvícení zajišťuje baterie 3V (CR2032)

- Uchycení na RIs lištu o šířce 11 mm

 

Podobné produkty

Druh Puškohled
Hmotnost 404 g
Zvětšení 3-9x s jediným stupněm přiblížení
Délka 31 cm
Průměr objektivu 40 mm
Montáž na lištu 11 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.