• 1 z 3
 

Pistolová kuše "BEATER 3in1" kladková

299 hodnocení
 

Pohodlné pistolové držení, kladky, možnost 3 různých druhů střelby, bohaté příslušenství... to je kuš "BEATER 3in1"! Síla nátahu 28 lbs

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 099 Kč
Ušetříte 500 Kč (–23 %)
1 599 Kč
1 321 Kč bez DPH
   
Kategorie Luky a kuše
Záruka 2 roky
 

Pistolová kuše "BEATER 3in1" kladková

Pistolová kuše "BEATER 3in1" je jednoruční malá kuše, která však díky kladkovému mechanismu a celokovovému zpracování dosahuje síly 28lbs!
Dostřel kuše se pohybuje okolo 56 m! Což je na malou jednoruční kuš úctyhodná vzdálenost...
Střelba je rychlá, efektivní, velice zábavná a také nenáročná na nátah.
Je to naše novinka mezi chladnými zbraněmi, novinka v ČR! Dovezeno přímo z továrny s dlouholetou historií a celosvětovou velkovýrobou luků a kuší!


Natahování kuše "BEATER 3in1" je velice snadné a provádí se pomocí vytáhnutí páky - kladkový mechanismus dělá své a natáhnutí zvládne prakticky i dítě.
Zpětné zatlačení páky kuši připraví ke střelbě a uvolní bezpečnostní pojistku. Zatlačení je nutné kvůli pojistce až na doraz. Stránka bezpečnosti proti nechtěnému výstřelu je tedy velice důmyslně řešená.

Kuš je dodávána s velice bohatým příslušenstvím, abyste byli ihned plnohodnotně vybaveni ke střelbě:

  • 3 krátké šipky
  • 3 dlouhé šipky
  • 3 lovecké šipky se zpětnými háčky
  • 3 lovecké navijáky s vlascem
  • cca 10 ocelových kulí (6mm)

 

Mířidla je  možné horizontálně štelovat. Vertikální zaměřovač je rozdělen na několik bodů pro balistickou střelbu z větších vzdáleností.
Šipky střílejte zásadně do terčových materiálů (několik vrstev kartonu, FOAMové a pěnové desky aj.). Nikoliv do dřeva! Zvláště dlouhé černé šipky sílu do dřeva často nevydrží.

POZOR! Nestřílejte s kuší na prázdno, neboť může dojít ke prasknutí tětivy a nenávratnému poškození.

Tětiva a šípy jsou spotřební matriál a nevztahuje se na ně záruka! 

Unikátní vymožeností pistolové kuše "BEATER 3in1" je PRAK na 6mm ocelové kuličky - projektily!
Tento prak je tvořen zásobníkem na cca 10 projektilů, které jsou stlačeny pružinou. Natahováním kuše a povytáhnutím pojistky nad rukojetí se kulovitý projektil ze zásobníku uvolní a nabije se do drážky připraven ke střelbě. Pak již stačí jen stisknout spoušť.
Takto opakovaně lze střílet jako z opakovací pistole :-)

Další jedinečnou funkcí této kladkové kuše je možnost RYBAŘENÍ! Před lučištěm se nachází prostor pro umístění navijáku. Vlasec z malých navijáčků pak pouze upevníte k šipkám se zpětnými háčky (mají specifické drátování pro zaháknutí vlasce) a pak stačí již jen vyhlídnout pořádného pstruha... :-)
Musíme však upozornit, že v ČR je zatím stále lov zvěře/ryb chladnými zbraněmi legislativně zakázán.

Pohodlné pistolové držení, ocelové lanko, možnost 3 různých druhů střelby, bohaté příslušenství... to je kuš "BEATER 3in1"!

Podobné produkty

Typ pistolové
Délka 27 cm
Šířka 30 cm
Hmotnost 770 g
Materiál kov
Nátah 18 lbs
Dostřel cca 56 m
Rychlost 120 fps
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KD Avatar autora 15.12.2023 06:53
Dobrý den. Mohla bych Vás poprosit o radu ohledně náhradních nábojů? Nevím které bych měla do této zbraně koupit (délka,šířka atd.) Máte dyžtak nějaké střelivo do této zbraně k dispozici ? Děkuji za odpověď a těším se na první výstřel. Krásné Vánoce celému Vašemu týmu.
Odpovědět
KK Avatar autora Pistolová kuše kladková 23.5.2022 17:44
Jednání obchodu vynikající a rychlé. V případě reklamace férové jednání a opět blesková reakce. Kladně hodnotím kompaktní tělo, celokovové zpracování, dobrý úchyt a vyvážení. Bohužel bych předpokládal u kladkové kuše větší průraznost na kratší vzdálenost a celkový účinný dostřel. Je škoda, že u takto kvalitně zpracované kuše jsou časté nedostatky v podávání kulí, nevyřešená fixace vložené šipky, chybějící snížení těla v dráze tětivy proti odírání a brždění. Lov ryb jsem ještě nezkusil, ale asi to nebude jednoduché, když skloním kuši k hladině a šíp bude vypadávat. Na blbnutí dobrý, spolehlivost nízká a při soutěži v přesnosti je to spíš o náhodě a štěstí. Možná záleží na tom, komu se do ruky dostane jaký kus, když někomu prostřelí na deset metrů plechovku z obou stran a jiná na pět metrů udělá jen důlek v přední stěně.
Odpovědět
KK Avatar autora Honocení 13.5.2022 10:28
Byla by to nejlepší pistolová kuše na našem trhu, jen kdyby ještě fungovala jak má. Nedává kuličky, má špatný chod spouště a vypadávají šípy (nedrží zasunuté v kuši). Tětiva ze spodu silně odírá rám a přepínač broky/šíp je volaaký čudný (viz nedává kuličky) Přesnost šipek není moc dobrá. Lítají v rozptylu. Kuličky se zdají O.K. ale mají jen 0,5 J.
Odpovědět
JH Avatar autora 23.3.2022 12:05
Rychlé jednání obchodu, s kuší zatím střelba ložisky do plechovek, které cca na 10 m prostřelil z obou stran, uvídím jak dopadnou další pokusy ????
Odpovědět
JF Avatar autora Moje hodnocení kuše 18.2.2022 12:30
Chválím obchod za rychlé vyřizování objednávek. Tato kuše ovšem nesplnila moje očekávání. Je to dáno tím, že s kušemi jsem před tím neměl žádnou zkušenost, když dorazila, pozitivně jsem hodnotil kompletní soupravu (různé šipky, batoh). Kuše je podle mně slabá - krátký dostřel. Takže shrnuto - doporučuji obchod i výrobek, ale je potřeba zvážit parametry kuše.
Odpovědět
HP Avatar autora kuše Beater - perfektní 11.2.2022 20:09
Kuše zcela splňuje představy, je výborná. Velice kladně hodnotíme i komunikaci s obchodem, ochotně pomohli a ihned vyhověli. Děkujeme a doporučujeme.
Odpovědět
AV Avatar autora Beater 3in1 17.1.2022 09:40
Koupena jako dárek pro přítele. Byl nadšen. Děkuji za příjemné nakupování, určitě to nebylo naposledy :)
Odpovědět
JH Avatar autora Naprostá spojenost 27.9.2021 12:58
Velice oceňuji zákaznický servis Eshopu, ve všech ohledech mi vyšli ochotně vstříc. Kuš vypadá skvěle a bylo radosti zde nakupovat. Mohu pouze doporučit.
Odpovědět
JK Avatar autora Beater 3in1 20.5.2021 11:36
Kuši jsem koupila manželovi jako dárek, věděla jsem že si ji přál. A když přišla a on zjistil že je z kovu a díky tomu svou opodstatněnou váhu, rozzářili se mu oči radostí jako malému dítěti. A když poprvé z ní vystřelil tak povídal jen o tom jak je kvalitně udělaná a i na 12 metrů průrazná. Tak mohu jen poděkovat za provedení kuše, rychlost dodání, komunikaci s obchodem a doporučit dalším ke koupi.
Odpovědět
JK Avatar autora Kladková pistolová kuše Beater 3in1 15.5.2021 09:31
Vždy jsem si přál kuši a teď se mi splnil sen. Jsem z ní absolutně unešen a když nastali komplikace obchod Chladné zbraně měl okamžitě řešení. Které bylo rychlé a efektivní pro mě a snad i pro obchod. Skvělá komunikace. Kuše samotná svou váhou sedí v ruce jako by tam měla patřit na stálo. K nátahu lanka je potřeba síly kterou každý dospělý má, ale je dostatečně těžká aby ji natáhli děti kdyby se k ní náhodou dostali Tak ji považuji za velice bezpečnou. Určitě bych jí doporučil všem kteří si chtějí užít zábavu střelby bez hluku. Děkuji
Odpovědět
TP Avatar autora 7.2.2021 23:57
Malá a silná. Spokojenost
Odpovědět
VT Avatar autora PISTOLOVÁ KUŠE "BEATER 3IN1" KLADKOVÁ 4.1.2021 13:30
jako dárek pod stromeček hned 3x splnil účel, obdarovaní byli nadšeni, rychlé dodání i před vánoci velice příjemně překvapilo
Odpovědět
AH Avatar autora 29.12.2020 11:19
Přítelovi udělala moc velkou radost. Velmi jednoduše ovladatelná. Všestranné využití.
Odpovědět
DP Avatar autora 23.4.2020 19:32
Je fajn???????????? Už se těším na samurejský meč (katanu) ????
Odpovědět
JZ Avatar autora Dobrá hračka na lov 4.4.2020 11:33
Hodně dobrá věc na lov i střelbu do terče, navíc bratrovi udělala velkou radost, takže jí mohu vřele doporučit všem.
Odpovědět
MM Avatar autora 2.4.2020 21:10
Hodnotím tuto kuši 9-10 je pěkná bytelba ale má nějaký ty vady ovšem vyc je kladu tak bych to popsal nejjednodušeji Klady Malá Silná Pěkný arsenal Zápory Je jakoby dvojí není jasné která přijde Jestly silnější nebo slabší
Odpovědět
Ľ Avatar autora 28.1.2020 17:59
Je prakticky malá, menšia ako som si predstavoval, ale s veľmi slušným výkonom, t.j. dostrelom. Je pravdou že keď s ňou strelíte do drevenej dosky tak tá plastová časť má tendencie sa zlomiť a kovová časť ostane zapichnutá v dreve. Ale tieto informácie boli uvedené niekde pri popise výrobku.
Odpovědět
VV Avatar autora 12.6.2019 16:48
Super ovladatelnost a dobrá přesnost. Původně jsem si ji koupil jen na seznámení a naučení s tímhle tipem zbraně. Po zkušenosti sní si ji 100% nechám. :-D
Odpovědět
MP Avatar autora Pistolová kuše 26.5.2019 11:07
Super ovladatelnost jsem naprosto spokojený dobrá cena ,střelba přesná a dostřel dobrý
Odpovědět
M Avatar autora materiál lučiště 22.5.2019 09:18
Z jakého materiálu je vyrobeno lučiště a dají se u Vás sehnat náhradní díly?
Odpovědět
MK Avatar autora pistolova kuse 8.8.2018 09:38
Velmi lehce ovladatelna, zvladla jsem to i ja, bez navodu, lze lehce natáhnout, střílela jsem do polstrovaneho kresla, razanci to ma, na sportovni strelbu dobre. Muze však byt i nebezpecna, nepujcovat detem......
Odpovědět