• 1 z 4
 

Zelený laser "HEAVEN DISCO" <100mW

21 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 429 Kč
Ušetříte 30 Kč (–7 %)
399 Kč
330 Kč bez DPH
   
Kategorie Laser
Záruka 2 roky
 

Všichni jistě pamatujeme malé červené lasery z našich mladých let. Představujeme Vám jejich "velkého taťku" - zelený laser s mnohonásobně vyšším výkonem!

Tento laser je o něco silnější a tlustší než laser "CLASSIC" - výkon udávaný výrobcem činí až 100mW! Reálný výkon je však mnohem nižší, převážně v závislosti na výkonu baterie.

Green laser Vám umožní svítit na velké vzdálenosti a to i za bílého dne! V noci se však jeho dosvit zvýší mnohonásobně, až na několik kilometrů! Samozřejmě také záleží na kvalitě baterií, které použijete. Power laser je skvělý jako ukazovátko při prezentacích, ale také na hvězdné obloze, proráží vodní hladinu, pro orientaci v terénu apod.

Prosíme Vás, nesviťte s ním nikomu do očí (ani z dálky)! Vysoce nebezpečné, hrozí trvalé poranění!!! Prodejné pouze od 18 let!

"Disco" nástavec: dokáže rozptýlit soustředěný zelený laser do 4-5 různých vzorů!, které ještě kroucením měníte. Vznikne Vám nádherně roztroušená kompozice, která je v noci vskutku dechderoucí. Ideální promítat na stěnu či stromy! Svůj laser jsem již takto ukázal mnoha lidem a každého zaujmul, zejména slečny! ;-)

Co takový laser dokáže? Podívejte se na naší videorecenzi:

Druh
Hmotnost
Dosvit 8 km a více
Výkon <100mW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: