• 1 z 6
 

Damaškový kuchyňský nůž "GORDON RAMSAY" s dřevěným boxem

31 hodnocení
 

Nádherný damaškový nůž, který ve vaší kuchyni ukáže, zač je toho loket. Dodáván v krásné dárkové krabičce. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–33 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie KUCHYŇSKÉ NOŽE
 

Damaškový kuchyňský nůž "GORDON RAMSAY" s dřevěným boxem

" Kouzla v kuchyni vznikají za pomocí talentu a dobrého nářadí. "

Kvalitou a zpracováním se tyto nože řadí mezi sady, které mohou stát i desítky tisíc! To je právě nevýhoda oněch nádherných damaškových nožů... My jsme se rozhodli to změnit! Zainvestovali jsme ohromnou sumu a navázali ve světě přímou spolupráci se zkušenou firmou se specializací na damaškové nože. A výsledek? Posuďte sami: 

Damašková čepel nože "GORDON RAMSAY" je vyrobena z kvalitní damaškové oceli. Damašková ocel je utvářena z ocelí 1095 a 15n20. Jednotlivé vrstvy se vzájemně překládají – bylo použito 100 - 300 vrstev! Jedině tak vzniknou unikátní vlastnosti damaškové oceli a její nádherný vzor. Tvrdost damaškových čepelí se pohybuje mezi nádhernými 58-60 Hrc! Dostane se Vám tedy do rukou nejen umělecký kousek, ale i kvalitní tvrdá ocel. Veškeré naše damaškové nože jsou výhradně vyráběny ručně! Handmade 100 %!

Na pohled obyčejný kuchyňský nůž, avšak kouknete-li blíže, oslní Vás jeho naprosto precizní zpracování, díky kterému ostatní kuchyňské nože strčí do kapsy. Nejedná se totiž o ledajaký nůž, ale věřte, že díky 19 cm kvalitní damaškové oceli si budete odteď v kuchyni připadat jako samotný Gordon Ramsay, který by sám takovou krásou nepohrdnul.

Rukojeť nože je uzpůsobena tak, aby se člověk nemohl zranit o jeho pekelně ostrou čepel. Tvořena z kvalitního dřeva a ozdobena třemi zlatavě zbarvenými cvočky je vskutku 12 cm naprosté krásy a elegance. Díky těmto vlastnostem je tak příjemná na uchopení a padne do ruky jak milovníkovy vaření, tak třeba samotnému Master Chefovi.

Na závěr zde máme kvalitně zpracovaný dřevěný box, který je pro nůž vyrobený na míru a může tak být použitý jako dárkové balení. Každý správný kuchtík by neváhal a tento nůž koupil, protože potom z Vás bude opravdu kulinářský mistr.

Informace o údržbě: 

  • Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
  • Nevystavujte nůž dlouhému kontaktu s vodou nebo solí (speciálně pobyt v myčce na nádobí)
  • Nepoužívejte nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.  
  • Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
  • Nůž je určen pro práci přípravy potravin.
  • Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi!

Podobné produkty

Druh kuchyňské nože
Hmotnost nože 206 g
Délka 30,2 cm
Délka čepele 19 cm
Délka rukojeti 12 cm
Materiál Damašková ocel, mosaz, dřevo
Rozměr boxu 35,4 x 8,6 cm
Tvrdost čepele 58-60 Hrc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: