• 1 z 6
 

Malý pevný nůž "NIGHT TIME" s řetízkem na krk

15 hodnocení
 

Malý taktický nůž, který Vám bude vždy nablízku a připraven k použití. Nůž s řetízkem na krk.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 50 Kč (–25 %)
149 Kč
123 Kč bez DPH
   
Kategorie Kapesní nože
Záruka 2 roky
 

Malý pevný nůž "NIGHT TIME" s řetízkem na krk

Novinka mezi noži na krk - taktický nůž s kvalitním plastovým pouzdrem a řetízkem, díky kterému můžete nůž nosit jako přívěšek. 

Čepel typu drop-point má 5,5 cm a je černě zbarvena proti odleskům. Na jejím začátku najdeme výbrus pro ukazováček, který zvyšuje stabilitu úchopu nože. Rukojeť nože je rozšířena plastovými střenkami a je odlehčena 4 vývrty, které mohou posloužit například k protáhnutí lanka a vytvoření oštěpu.

Na samotném konci rukojeti je dírka určená pro řetízek, který z nože rázem udělá přívěšek na krk. 

  • Taktický nůž na krk
  • Plastové pouzdro
  • Drop-point čepel
  • Skvělý dárek

 

Podobné produkty

Druh nože
Celková délka nože v pouzdře 14,5 cm
Celková délka nože 13,5 cm
Délka čepele 5,5 cm
Tloušťka čepele 3 mm
Materiál ocel, plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RE Avatar autora 15.7.2022 12:42
Byl to první nákup u tohoto obchodu, nic jsem od tohoto nože neočekával a musím říct, že jsem byl nakonec nadmíru spokojen. Nůž jsem nekupoval jako neck knife, chtěl jsem jej jako doplňkový nůž k většímu tábornickému noži, takže jsem jej přichytil paracordem k pochvě velkého nože, jako takový "baby knife" - jsou prostě práce, které se s malým nožem dělají lépe. Úchop je překvapivě dobrý, ukazovák zapadne do výřezu a nůž sedí v ruce dobře. Nůž je výborně spasován, žádné ostré hrany nebo nezačistěné otřepy, střenky sedí pevně, bez spár, šroubky se nepovolují. Nůž drží v kydexovém pouzdře dokonale, jen na hranách začne vytahováním a zasouváním do pochvy slézat černění. Nůž není z výroby moc dobře nabroušený, ale to mi nevadí, umím brousit a brousím rád, takže jsem si ostřím pohrál. O oceli si nedělám iluze za ty peníze, ale nůž jsem vzal na pětidenní táboření, kde jsem s ním zkusmo ořezával klacíky apod. a ostří drželo slušně. Za ty prachy pecka.
Odpovědět
JP Avatar autora 10.2.2023 16:37
Nemůžu než souhlasit. Taky mě mile překvapil.. jen jsem ho trochu příbrpusil a pecka