Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Válečný palcát "JAN ŽIŽKA Z TROCNOVA" obouruční

Tip HQ!
5 hodnocení
2 999 Kč –43 %
palcat Válečná palice/palcát "HEAVY STORM" wu-shu
2 999 Kč –43 % 1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem

Masivní palice/palcát vyroben ze zinkové slitiny v celo černém provedení. Ratiště palice vyrobeno z pevného dřeva. Vhodný nástroj pro prostorový trénink.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Válečná palice/palcát "JAN ŽIŽKA Z TROCNOVA" 

Těžká masivní palice ze zinkové slitiny a dřevěného ratiště by potěšila i samotného Žižku, nikdy neporaženého českého vojevůdce husitského povstání! ;-)

Dlouhý obouruční palcát "JAN ŽIŽKA Z TROCNOVA" je od pradávna výužívána jako účinná pádná zbraň. Tak účinná, že je schopná zastavit i těžce oplátované rytíře. Hlavice je pevně zakolíčkovaná k ratišti, proto se nejedná pouze o dekorační záležitost, ale můžete s tímto palcátem také rozdrtit nějakou tu plechovku či ovoce! Nejedná se však o zbraň pro mlácení cihel či dřeva. Na to jsou tu stavěné jiné položky:-)

Hlavice je vyrobena z jednoho kusu kovu! Jedná se těžký kovový odlitek, který je však dutý - díky tomu je možné s palcátem manipulovat. Zároveň si však stále udržuje citelnou váhu téměr 2 kg!

Na konci starodávného válečného kladiva se nachází masivní kovový bodec, který je zakolíčkován hned na 2 místech, vyvažuje palici a je také zcela funkční! Díky účinnému rozpoložení hlavice a bodce není toto žezlo přetížené v přední části jako většina válečných kladiv. Je tedy možné s palicí "JAN ŽIŽKA Z TROCNOVA" rychle manipulovat, přehmatávat, útočit jednou či druhou stranou.
Být stále mobilní a připraven!

Díky své efektivní a legendárně osvědčené funkci se "JAN ŽIŽKA Z TROCNOVA" objevuje i v anime produkci.

Ratiště palice "JAN ŽIŽKA Z TROCNOVA" je vyrobeno z pravého dřeva, nádherně leštěné a matně hnědé. Dokonale se drží a ladí oku!

S tímto válečným žezlem můžete dokonale ovládnout bojiště při trénování bojových uměních (i též pro čínská bojová umění kung fu, wu-shu apod)! "JAN ŽIŽKA Z TROCNOVA" nejen vyzdobí Váš dům, ale také ho ochrání! ;-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh:
Hmotnost: 1888 g
Délka: 118 cm
Šířka hlavice: 19 cm
Materiál: zinková slitina, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: