HQ! Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Římský tréninkový meč "GLADIUS TRAINER" Cold Steel

2 hodnocení
 

Historicky přesná napodobenina Římského Gladia, vyrobená z pevného polypropylenu. Ideální nástroj pro trénink či občasné souboje s kamarády. 

Dostupnost Skladem
999 Kč
826 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
 

Římský tréninkový meč "GLADIUS TRAINER" Cold Steel

Tréninkový meč "GLADIUS TRAINER" Cold Steel představuje ideální start pro každého začínajícího válečníka! Pokud je vaším cílem bezpečně a efektivně ovládat nabroušené ostří, je třeba začít trénovat s nástrojem, který se mu podobá velikostí, pocitem a úderem čepele, avšak minimalizuje riziko zranění sebe či partnera. Přesně toto nabízí tréninkový meč "GLADIUS TRAINER" od světové značky Cold Steel. Chcete se i Vy cítit jako Římský legionář? Tento meč Vám ten pocit hravě vytvoří. :) 

Koncept tréninkových zbraní byl realizován mnoha kulturami, včetně starých Římanů, kteří používali dřevěné meče k výcviku svých gladiátorů. Tréninkový meč "GLADIUS TRAINER" je tvarem, váhou i detaily věrohodná napodobenina meče Římských legionářů. Je vyroben z velmi tvrdého a odolného polypropylenu, obohacený o pohledný temný design, jenž je Cold Steelu vlastní. S tímto mečem můžete beztrestně sekat do všeho v dosahu, aniž by hrozilo zranění vás či vašeho tréninkového partnera. 

Ať už chcete ten nejlepší start do svého bojového výcviku, či jen zbraň, se kterou můžete bez obav blbnout s kamarády a přesto si zachová dojem opravdovosti, je pro vás meč "GLADIUS TRAINER" trefou do černého!

 

 

Podobné produkty

Druh tréninkové meče
Hmotnost 680 g
Celková délka 78,5 cm
Délka rukojeti 22,8 cm
Materiál polypropylen
Záruka 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: