HQ! Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Oštěp "SAMBURU" Cold Steel

8 hodnocení
 

Válečný oštěp afrických bojovníků. Skvělý vrhací nástroj, jenž překoná dlouhé vzdálenosti. Ostrý klínový hrot, Dodáváno s pouzdrem Secure-Ex.

Dostupnost Skladem
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
 

Oštěp "SAMBURU" Cold Steel

Válečníci kmene Samburu (známý jako "Lokopové") jsou etnikum žijící na suchých pláních, polopoušti a v horách severní Keni. Vedou život v opravdu náročných podmínkách. Jejich stáda jsou neustále ohrožována dravci a podléhají nájezdům tlup banditů, takže Samburové jsou vždy ozbrojeni svými typickými oštěpy! Vrhací oštěp Samburu je nejúčinnější oštěp svého druhu na planetě. Dokáží s ním na neuvěřitelnou vzdálenost skolit leoparda, lva (toho lze využít jen v případech uvedených v ústavě ČR. Pytláctví není v naší zemi povoleno ani tolerováno.), a dokonce i ty útočné bandity. 

Inspirováni kmenem Samburu jsme vyvinuli vlastní oštěpy za použití moderních materiálů. Ostrý klínový hrot, který je přivařen k ocelové násadě (tělu oštěpu). Vyrovnávací ocelový hrot (nebo "botka"), který se používá jako alternativní hrot. Černá dřevěná rukojeť Hickory ve tvaru s dvojitého kuželu. 

Oštěpy "SAMBURU" jsou snadno rozebíratelné pro pohodlnou přepravu, a jsou dodávány s pouzdrem Secure-Ex.

Na ukázku se podívejte zde:

 

 

 

Podobné produkty

Druh oštěpy
Hmotnost 1133 g
Délka 213 cm
Délka hlavice 17,7 cm
Materiál 1055 Carbon
Materiál rukojeti Hickory
Záruka 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: