HQ! Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Foukačka "SLOCK MASTER" Cold Steel

40 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
2 099 Kč
1 735 Kč bez DPH
   
Kategorie Foukačky
Záruka 2 roky
 

Foukačka Tim Wells Signature Series "SLOCK MASTER".625 Blowgun od světové značky Cold Steel, byla vyvinutá Timem Welsem, specialistou na lov primitivními zbraněmi. 

Foukačku používali už pravěcí lovci, je velmi tichá a nenápadná. Dnes ji můžeme vidět zejména mezi jihoamerickými indiány deštných pralesů, v jihovýchodní Asii a na Borneu. Její výhoda spočívá v nehlučnosti a značné přesnosti. Nejlépe se hodí k lovu živočichů s poměrně tenkou kůží - ptáci, opice, šelmy...(Toho lze využít jen v případech uvedených v ústavě ČR. Pytláctví není v naší zemi povoleno ani tolerováno.)

Foukačka byla téměř výlučně loveckou zbraní, pouze na Borneu a v Jižní Americe byla ojediněle používána i k válečným účelům. Nyní jsou foukačky velice oblíbené spíše pro rekreační či sportovní střelbu, přírodovědci ji používají při odchytu zvěře ve volné přírodě k jejímu uspání. Dlouhé jehlicové šipky jsou velmi ostré. Délka a síla dostřelu závisí pouze na síle dechu střelce. Ideální pro sportovní střelbu z foukačky, nebo pro různé volnočasové střílení do terče, shazování plechovek nebo lahví a podobně. Foukačku nepodceňujte, není to hračka a dokáže velice nepříjemně poranit, proto buďte opatrní

"SLOCK MASTER" má hlaveň vyrobenu z hliníku. Má skvěle ergonomickou rukojeť, kterou si můžete nastavit dle délky své paže. Pryžový náustek je opatřen chlopní proti zpětnému vdechnutí střely. Součástí je pohotovostní držák šipek, 20 ks Razor Tip Broad Head Dart a 20 ks "Mini Broadhead Darts."

Foukačka se dá rozložit na dva kusy, kvůli snadnější manipulaci při přenášení, ale také se dá použít kratší kus jako samostatná foukačka na kratší vzdálenosti.

Pokud naše levnější a slabší foukačky dokážou tolik parády jako na videu (níže), co asi dokáže "SLOCK MASTER" od Cold Steelu??;-)

 

Podobné produkty

Druh foukačky
Hmotnost 450 g
Celková délka 154 cm
Záruka 24 měsíců
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Foukačka "SLOCK MASTER" 17.12.2020 13:02
Doporučuji - špička ve své kategorii .
Odpovědět