• 1 z 7
 

Elfské dýky "TAURIEL'S DAGGERS" - Hobbit

3 hodnocení
 

Výstavní replika dýky z filmové trilogie Hobbit, které užívala Tauriel. Vyrobeno z nerezové oceli N420. Detailní provedení + dřevěná plaketa na zeď. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–50 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie Dýky
Záruka 2 roky
 

Elfské dýky "TAURIEL'S DAGGERS" - Hobbit

Představujeme Vám úchvatné repliky dýk z filmové trilogie Hobbit, které nosila statečná Elfka Tauriel. Tyto výstavní repliky 1:1 zcela věrně zachycují podobu originálních dýk a jsou skvělým doplňkem pro fanoušky fantasy světa J.R.R. Tolkiena. 

Dýky jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Detailní provedení a precizní zpracování čepelí dodává replikám autentický vzhled a zachycuje do nejmenšího detailu. Rukojeť dýky je velmi ergonomická, což zajišťuje pohodlný úchop a manipulaci. Každá dýka váží 337 gramů a dosahuje délky 49 cm, což je ideální rozměr pro nošení nebo vystavení.

Součástí balení je také jednoduchá dřevěná plaketa na zeď, která umožní vystavit tyto působivé repliky jako dekoraci ve Vašem bytě či domě. Dýky jsou navíc ideálním doplňkem pro Cosplay, ať už se chystáte na akci nebo si rádi oblékáte do postav ze světa Hobbita.

Ponořte se do kouzelného světa Tolkienovy fantazie s těmito úžasnými replikami dýk, které přinášejí do vašeho každodenního života kousek magie a dobrodružství.

"Máš rád zabíjení skřete? Máš rád smrt? Tak dovol abych ti ji dopřála!"

Výprava Thorina Pavézy zamířila do Temného hvozdu, který je jedinou cestou k Ereboru. Ve stínu starých stromů však číhá nebezpečí, ať už v podobě prastaré magie tak netvorů, kteří nyní les obývají. V korunách stromů však žijí i šlechetní lesní Elfové, mezi které patří i statečná Tauriel, jenž se v boji ohání nejen lukem, ale i párem dýk, které nyní můžete vlastnit i Vy!  

 

Podobné produkty

Druh dýka
Hmotnost celek 1083 g
Hmotnost plakety 417 g
Hmotnost jedné dýky 337 g
Délka dýky 49 cm
Délka čepele 32,3 cm
Rozměr plakety 28,5 X 18 cm
Materiál Nerezová ocel N420, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: