• 1 z 7
 

Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" Demon Slayer

78 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika z Japonského Anime Demon Slayer. Zhotoveno v poměru 1:1 s originálem. Kombinace dřeva a karbonové oceli. Ideální doplněk ke Cosplayi. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 299 Kč
Ušetříte 1 600 Kč (–48 %)
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
   
Kategorie Dekorační Katany
Záruka 2 roky
 

Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" Demon Slayer

"Abych uklidnil duše všech které zabil a ujistil se že nepřinese žádné další oběti... Sklopím čepel a bez milosti utnu hlavu každému Démonovi!"

Tanjiro Kamado je hlavním protagonistou japonského anime Demon Slayer. Připojil se do řad lovců démonů za účelem záchrany své sestry. Když byl malý chlapec jeho rodiče byli zabiti králem Démonů jménem Muzan Kibutsuji. Tanjiro přežil, ovšem jeho mladší sestra Nezuko, byla změněna na démona. Cílem tohoto bojovníka je tudíž zabíjet démony a vrátit své mladší sestře lidskou podobu. Nyní i Vy můžete žít příběh Tanjira Kamado, protože jeho meč je nyní v nabídce Chladných zbraní! 

Fanouškové anime, cosplayeři a otaku! Další kousek z oblasti anime na skladě chladnezbrane.eu! Nyní se i Vy můžete cítit jako hlavní postava z anime, a to konkrétně jako Tanjiro Kamado z Anime Demon Slayer, neboť jsme nyní naskladnili Ninchirin Katanu "TANJIRO KAMADO"!!!

Jedná se o detailně propracovanou repliku katany, zhotovenou v poměru 1:1 s originálem. Začneme u čepele, jejíž délka je 66,4 centimetrů a černě zabarvená. Na výrobu čepele byla užita karbonová ocel. Jednosečná čepel je lehce ostřena již z výroby, ovšem nejedná se o meč určený k sekání či kontaktnímu šermu. Čepel v tomto ohledu není dostatečně zpevněna, ovšem trénink seků do vzduchu meč ustojí.

Čepel a rukojeť katany spojuje kruhová tsuba, vyvedená v designu 1:1 s originálem. Rukojeť sama o délce 27,5 centimetrů má základ z karbonové oceli překryté dřevem. Na dřevěném povrchu je vrstva napodobeniny rejnočí kůže v červené barvě, kterou překrývá černá omotávka z ekokůže. Rukojeť je zakončena stříbrnou hlavicí, jednoduchého designu. 

Součástí meče je také pevná dřevěná pochva v černé barvě. Meč do ní pohodlně zapadne a drží jako skála! Meč je skvělou ozdobou do Vašeho pokojíku, herny nebo obývacího pokoje. Dá se užít i k tréninku seků do vzduchu ovšem nikoliv na sekání věci či kontaktní šerm. Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" je ideálním doplňkem ke cosplayi. :)   

 

 

 

 

Podobné produkty

Druh katany
Délka 102,5 cm
Délka čepele 66,4 cm
Délka rukojeti 27,5 cm
Hmotnost 926 g
Materiál karbonová ocel, tkanina, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
DZ Avatar autora dotaz k doskladnění 15.11.2021 22:15
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy bude NINCHIRIN KATANA "TANJIRO KAMADO" DEMON SLAYER doskladněna? Děkuji za odpověď
Odpovědět
D Avatar autora Čepel 13.10.2021 22:23
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda čepel je ostrá, či pouze tupá, a jestli je čepel dřevěná a nebo z oceli.
Odpovědět
D Avatar autora 25.7.2021 23:19
Jen mě zajímá jak hluboko do rukojeti ta čepel zasahuje, rád bych ji možná předělal do funkčního meče. pozn. pokud chcete zjistit jak hluboko to je, tak nějakým silnějším magnetem.
Odpovědět