Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Danteho obouručák s plaketou "SON OF SPARDA" Devil May Cry

5 hodnocení
9 999 Kč –60 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Věrná replika legendárního meče, jímž se v sérii Devil May Cry ohání hlavní hrdina Dante. Detailní zpracování a pevná nerezová ocel. Součástí meče je také dřevěná plaketa. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Danteho obouručák s plaketou "SON OF SPARDA" Devil May Cry

" Právě jste mi zničili obchod, to Vás bude mrzet! "

Dante, napůl člověk a napůl démon, jeden z dvou synů slavného démona Spardy, jehož krev koluje v jeho žilách. Velice šarmantní i drzý chlapík, který si s nikým, kdo se mu postavy do cesty, nedělá starosti. Kvůli jeho minulosti, kdy démoni zabili jeho matku Evu, si dal životní cíl vyhladit ze světa každého démona a to do jednoho. Za pomocí jeho věrného parťáka Rebellionu a dvojici pistoli Ebony a Ivory, dostane všechny démony, kvůli kterým je jeho život takový jaký je.

Danteho obouručák s plaketou "SON OF SPARDA" Devil May Cry je druhou verzí Rebellionu, jenž vyjde napovrch pokaždé, když Dante sáhne po svých démonických kořenech. Jeho čepel na místo ocelové barvy získá černočervené ostří, kdy okraje 84,3 cm čepele se zbarví do sytě černé, zatímco střed čepele je rudý, jako sám démon Sparda. Dvě vykousnutí na čepeli jsou stále na svém místě. Záštita je stále ozdobena dvojicí lebek symbolizující Danteho lidskou a démonickou stránku a stejně jako čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Záštita jako u předešlé verze je pokryta rytinami a velice věrně zpracována. Avšak u tohoto kousku je namísto pochvy krásně zpracovaná dřevěná maketa s logem herní série Devil May Cry, na kterou můžete tento skvost uchytit.

Každý správný fanoušek této slavné herní série by měl tohoto krasavce mít ve své sbírce. Dá se také použít jako součást kostýmu či cosplaye na tohoto charismatického lovce démonů. Nedoporučujeme využívání při kontaktním boji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče
Záruka: 2 roky
Druh: Obouruční meč
Hmotnost: 2844 g
Délka meče: 130 cm
Délka čepele: 84,3 cm
Délka rukojeti: 23,5 cm
Délka pouzdra : 95 cm
Hmotnost plakety: 315 g
Rozměr plakety: 21,5 cm
Materiál: Nerezová ocel, dřevo (plaketa)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: