• 1 z 5
 

Lovecký damaškový nůž "BONE HUNT" s velbloudí kostí a bizoním rohem

26 hodnocení
 

Luxusní lovecký nůž, vyrobený z překládané oceli 1050 a 15n20. Rukojeť nože je vyrobena z velbloudí kosti a bizoního rohu. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 099 Kč
Ušetříte 700 Kč (–33 %)
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
   
Kategorie DAMAŠKOVÁ OCEL
Záruka 2 roky
 

Lovecký damaškový nůž "BONE HUNT" s velbloudí kostí a bizoním rohem

Damašková čepel nože "BONE HUNT" je vyrobena z kvalitní damaškové oceli. Damašková ocel je utvářena z ocelí 1095 a 15n20. Jednotlivé vrstvy se vzájemně překládají - bylo použito 192  vrstev! Jedině tak vzniknou unikátní vlastnosti damaškové ocele a její nádherný vzor. Tvrdost damaškové čepele se pohybuje mezi nádhernými 54-56 Hrc! Dostane se Vám tedy do rukou nejen umělecký kousek, ale i kvalitní ocel. Veškeré naše damaškové nože jsou výhradně vyráběny ručně! Handmade 100%!

Čepel je 11 cm dlouhá a od výroby je ostřená. Univerzální ostří se hodí jak pro přípravu pokrmů, tak pro práci s kožešinou a zvěřinou - doporučujeme se vyvarovat kontaktu s kostmi. Samozřejmě obstojí i při tvrdé práci se dřevem. Ideální pomocník, který se hodí při každé návštěvě přírody.   

Rukojeť tohoto nože je exkluzivní. A to hlavně díky použitým materiálům - velbloudí leštěná kost a leštěný bizoní roh. Díky těmto materiálům nůž získává na majestátnosti a umělecké hodnotě. Výhodou těchto materiálů je i fakt, že v zimě nestudí. Záštita je tak akorát velká, aby chránila Vaší ruku před uklouznutím a případným říznutím. 

Součástí balení je i kvalitní pouzdro z pravé hovězí kůže. Nůž tak můžete nosit vždy pohodlně u sebe. 

V prokliku naleznete stručný návod na údržbu Damaškové oceli.

Podobné produkty

Druh Kovaný lovecký nůž
Hmotnost 230 g
Celková délka 21 cm
Délka čepele 11 cm
Délka rukojeti 10
Tloušťka čepele 4 mm
Materiál Damašková ocel 1095 a 15N20, bizoní roh, velbloudí kost, kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: