Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Funkční čínské kopí "SHAOLIN MONK"

9 hodnocení
3 999 Kč –62 %
Čínské kopí "SHAOLIN MONK"
3 999 Kč –62 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Čínské kopí vyrobeno z nerezové oceli a dřeva. Ideální nástroj k nácviku čínských bojových umění, ale také pro kontaktní šerm.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čínské kopí "SHAOLIN MONK"

O legendárním klášteře Shaolin snad slyšel každý dospělý i dítě. Jedná se o světoznámou kolébku bojových umění, odkud pochází nespočet stylů kung-fu, jako je například klasické wushu, specifický wing tsun nebo zcela jedinečné Shaolin kempo (bojové styly napodobující chování zvířat, například tygra, opice, hada nebo jeřába). Zdejší mistři kung-fu nás ohromují svými neuvěřitelnými dovednostmi dodnes a stále posouvají hranice toho, co je považováno za nemožné. 

V klášteře Shaolin se vyučoval jak boj holou rukou, tak i boj se zbraněmi. Těchto zbraní byla celá škála a jejich seznam by se nevešel nejspíš ani na celou jednu stranu A4. Jistě mezi ně však patřilo kopí, jakožto zbraň v různých modifikacích používaná většinou světových kultur.

Čínské kopí "SHAOLIN MONK" představuje zbraň vhodnou k nácviku bojových umění, a to pro začátečníky i pokročilé. Disponuje středně ostrou špičkou a vykrojenými zuby po obou stranách. Druhý konec kopí je vyztužen kovovým zakončenímČervený střapec na zbrani má několik využití – mimo očividného rozptýlení soupeře v boji má také duchovní účel, podle kterého dodává bojovníkovi sílu, klid a rozvahu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Východní zbraně
Záruka: 2 roky
Druh: kopí
Hmotnost: 1397 g
Délka: 168 cm
Délka čepele : 21,6 cm
Šířka čepele: 3,7 cm
Materiál: karbonová ocel, dřevo
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 7.2.2023 16:01
Mohu se zeptat lze s kopím bodat například do ovoce z popisu produktu to nedokážu usoudit ?
Odpovědět