• 1 z 6
 

Karetní hra DOBBLE "CHLADNEZBRANE EDITION"

1 hodnocení
 

Karetní hra DOBBLE nyní v kolekci Vašeho oblíbeného e-shopu CHLADNEZBRANE.EU! Hledejte stejné obrázky a tématická loga našich nejprodávanějších produktů.

Dostupnost Skladem
199 Kč
164 Kč bez DPH
   
Kategorie Zážitky, kurzy, dárkový poukaz
 

Karetní hra DOBBLE "CHLADNEZBRANE EDITION"

Dobble je velice rychlá postřehová rodinná hra, kde je cílem najít společný symbol na kartách a zbavit se všech svých karet, nebo jich co nejvíc posbírat. Záleží na variantě, jakou chcete hrát, oficiálně je možných 5 různých her.

Nyní Vám nabízíme verzi hry DOBBLE na motivy našeho e-shopu, produkty a loga z populárních filmů, her a seriálů. Pouze u nás!

  1. Jedna karta se dá do středu stolu. Zbytek karet se rozdá mezi hráče a hráči hledají společný symbol na své a středové kartě. Kdo se první zbaví svých karet, vyhrál.

  2. Každému hráči se dá jedna karta. Do středu stolu se dá zbytek balíčku. Hráči hledají společný symbol na své a středové kartě. Kdo jej nalezne jako první, tuto kartu si vezme. Po dobrání balíčku si každý hráč spočítá své karty a kdo jich má nejvíc, vyhrál.

  3. Každý hráč natáhne ruku a dostane jednu kartu. Poté své karty otočí a musí najít společný symbol na své a protihráčově kartě. Kdo jej nalezne jako první, dá svou kartu protihráči. Kolo končí, když všechny karty zůstanou v ruce jednomu hráči. Poté se rozdají karty znovu a začíná další kolo. Hráč s největším počtem karet prohrává.

  4. Do středu stolu se dá jedna karta a každému hráči je jedna karta rozdána. Hráči musí najít společný symbol na středové a své či protihráčově kartě. Kdo jej nalezne jako první, kartu si ponechá, ale středovou nechá na místě. Poté, co jsou všechny karty sebrány, středová se umístí dospod balíčku a rozdává se nové kolo. Když se dobere balíček, hra končí. Hráč s nejvíce kartami vyhrává.

  5. Každý hráč dostane jednu kartu. Zbytek balíčku se dá do středu stolu. Hráči hledají společný symbol na středové a protihráčově kartě. Kdo jej nalezne jako první, dá středovou kartu na protihráčovu. Hra končí dobráním balíčku a hráč s nejméně kartami vyhrává.

Podobné produkty

Velikost karet 7 cm průměr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: