HQ! Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Zavírací nůž "SPARTAN" Cold Steel

32 hodnocení
 

Nejlepší zavírací nůž do divočiny. Ocel AUS10. Špičkové provedení. BACKLOCK pojistka. Extrémní odolnost. Klip na opasek. Úžasná ergonomie.

Dostupnost Skladem
2 799 Kč
2 313 Kč bez DPH
   
Kategorie Zavírací nože
Záruka 2 roky
 

Zavírací nůž "SPARTAN" Cold Steel

"SPARTAN" je vysoce kvalitní nůž od společnosti Cold Steel. Super ostrá čepel vyniká vysokou tvrdostí a výbornou odolností vůči opotřebení. Jeho výrazná rukojeť inspirovaná Kopisem (sekací meč používaný ve starověkém Řecku podobného tvaru jako Kukri) je přesně otištěna do Griv-Exu s tepelně zpracovanými ocelovými vložkami. Pojistka proti nežádoucímu zavření nože Tri-Ad Lock patří v současné době mezi nejpevnější pojistky sériově vyráběné na světě. Nůž je dodáván s klipem na pravou kapsu.

Nově je "SPARTAN" vyráběn z velmi odolné japonské oceli AUS 10A. Tato martenzitická, nerezová ocel má velmi dobré pevnostní vlastnosti a je vedena především jako materiál na řezné nástroje. Oproti AUS 8A lépe drží ostří a je odolnější proti otěru. Ocel byla následně tepelně zpracována pro dokonalou rovnováhu mezi držením ostří a snadným opětovným broušením. To dává čepeli jedinečné vlastnosti

Na ukázku jeho neuvěřitelné výdrže během zátěžového testu se můžete podívat zde na videu:

 

Podobné produkty

Druh zavírací nože
Hmotnost 255 g
Délka 27 cm
Délka čepele 11 cm
Tloušťka 4 mm
Materiál čepel Japanese AUS 10A Alloy
Materiál rukojeť Long Griv-Ex™
Záruka 36 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: