• 1 z 8
 

Multifunkční kleště "KEY PLIERS" na klíče - modrý

5 hodnocení
 

Celokovové multitool kleště na klíče s mnoha dalšími funkcemi - svítilna, křížový a plochý šroubovák, otvírák, nůž, pilka. Dodáváno s pouzdrem na opasek. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 130 Kč (–43 %)
169 Kč
140 Kč bez DPH
   
Kategorie Zavírací nože
Záruka 2 roky
 

Multifunkční kleště "KEY PLIERS" na klíče - modrý

Velmi kvalitní kleště, které díky své velikosti (v zavřeném stavu 6,7 cm) můžete pohodlně nosit neustále u sebe, například na klíčích. 

Po rozložení kleští získáváme plnohodnotný nástroj, plný dalších funkcí, které jsou připraveny Vám pomoci. Co můžete od kleští čekat? 

  • Kleště - Velmi pevné a kvalitní kleště, které navíc mají i vroubkovaný výbrus například pro utahování matek, šroubů, nebo vytahování zapadlých čepů apod. Samozřejmě zde nemohou chybět i štípačky, díky kterým přestřihnete drát, kabel a další. Kleště mají pružinku, tudíž se samy vrací do otevřené pozice. 
  • Svítilna - na své rozměry výkonná svítilna, která se spouští otočením závitu. Velmi kompaktní, lze ji použít i když jsou kleště zavřené. 
  • Nůž - na opačné straně nalezneme jako první nůž. 4 cm dlouhá čepel bohatě postačí pro většinu úkonů, které budete potřebovat udělat. Pohodlně s ním otevřete krabici, naostříte klacek na opékání, nařežete buřty, přeříznete lano a další. 
  • Křížový šroubovák - křížový šroubovák, vhodný k dotahování menších šroubků. 
  • Plochý šroubovák - plochý šroubovák, vhodný k dotahování šroubků. 
  • Otvírák na lahve - společně s plochým šroubovákem otevřete i otvírák na lahve. 
  • Pilka - jako poslední zde máme malou, ale ostrou pilku, díky které můžete přesně uříznout větévku nebo "párat" houževnaté materiály. Délka pilky je 3,5 cm

Velkou výhodou je, že všechny tyto nástroje lze používat, když jsou kleště v zavřeném stavu. Kleště k sobě mají navíc přidělaný krátký řetízek s očkem, takže nošení na klíčích není problém! Pokud máte klíče už plné, ke kleštím dostanete i pouzdro, které lze připnou na opasek nebo karabinu. 

Podobné produkty

Druh Multifunkční kleště
Hmotnost 68 g
Délka v uzavřeném stavu 6,7 cm
Délka v otevřeném stavu 10,5 cm
Materiál Nerezová ocel N420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: