• 1 z 9
 

Kapesní nůž "RESCUE SKULL" poloautomat

11 hodnocení
 

Stylový design, záchranářské funkce a bleskurychlý otevírací mechanismus. Klip na opasek. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 899 Kč
Ušetříte 430 Kč (–48 %)
469 Kč
388 Kč bez DPH
   
Kategorie Zavírací nože
Záruka 2 roky
 

Již delší dobu jsme nepřidali na e-shop nějaký extravagantnější zavírací nůž. Pro ty, kteří chtějí netradiční zavírací nůž, je tu naše novinka: záchranářský poloautomatický nůž "RESCUE SKULL". Tento kapesní nůž zaujme hned na první pohled. Lebka sem, lebka tam. :-)

Nůž "RESCUE SKULL" patří mezi poloautomaty. Jeho otevření lze provést pouhým tahem prstu - není potřeba druhé ruky ani švihu v zápěstí apod. Přitom konstrukčně je stále pevný! Zde konstrukci zpevňuje celokovové zpracování, které je však ergonomicky tvarované pro pohodlný úchop. Pojistka linerlock zaručuje pevné zajištění a možnost zavření jednou rukou.

Čepel nože má na začátku zubaté ostří, které je určené k řezání houževnatých materiálů jako jsou různé gumy, plasty apod. Špička čepele je ve tvaru long tanto. Šedá povrchová úprava čepele zabraňuje odleskům při práci s nožem.

Na konci rukojeti naleznete bezpečně uložené ostří, určené pro odřezávání pásů u aut při autohavárii. Toto ostří je kryté pro větší bezpečnost při práci či nouzové využití. Na samotném konci rukojeti se nachází ocelový hrot určený pro nouzové rozbití oken automobilu při již zmiňované autohavárii. Zadní strana poloautomatického nože "RESCUE SKULL" skýtá kovový klip pro připnutí za pásek či do kapsy. 

 Videoukázka nože: 

Druh nože
Hmotnost 260 g
Délka v otevřeném stavu 23 cm
Délka v uzavřeném stavu 13,3 cm
Tloušťka čepele 3 mm
Materiál ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora 23.4.2021 02:07
Velmi dobrý a kvalitní nůž. Vystřelování velmi rychlé, celokovová konstrukce mu dodává na masivnosti a kvalitě. Záchránářské prvky se hodí, nicméně doufám, že je nebudu potřebovat :) Skvělý jak na každodenní nošení díky klipu na opasek, nebo do auta. Hodit se může vždy
Odpovědět
JV Avatar autora 26.11.2020 14:14
Nůž je naprosto dokonalý. Doufám, že se bude stejně jako mně líbit i manželovi.
Odpovědět