• 1 z 5
 

2ks! Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" kung fu

8 hodnocení
 

Tradiční čínská zbraň ze dřeva, prodávaná v páru. Vhodný nástroj pro začátečníka i pokročilého. Plně funkční a kontaktní.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 500 Kč (–33 %)
999 Kč
826 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

 2ks! Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" kung fu

Původ legendární tonfa zbraně tkví v srdci Okinawy, kde původně sloužila jako rameno od ručního kamenného mlýnku na mletí rýže či obilí. Nicméně používala se hojně v celé jihovýchodní Asii a používá se nyní po celém světě, zejména u bezpečnostních složek! Proč? Oproti obušku má díky kolmému madlu vícero úderného využití, ale také obraného! Zároveň slouží madlo jako záštita/kryt zápěstí bojovníka.

Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" jsou nádherně tradičně zpracované osvědčeným způsobem uchovaném po tisíciletí. Materiál pouze dřevo - uhlazené a lakované pro delší trvanlivost a snadné přehmaty. Tonfa skvěle padne do ruky a nemá tendence vykluzovat.

Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" jsou plnohodnotné a funkční! Zasíláme je v páru, jelikož pouze tak je možné demonstrovat jejich maximální potenciál v bojových uměních :-) Jeden kus váží pouhých 447 gramů a jsou vhodné jak pro začátečníka, tak pokročilého mistra. 

 

 

Podobné produkty

Druh čínské zbraně
Hmotnost 1 kusu 447 g
Hmotnost celková 884 g
Délka 51,1 cm
Šířka 15,9 cm
Materiál dřevo - Japonská třešeň
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Tonfa 9.7.2021 12:21
II. jakost nešla ani moc poznat, s produktem jsem nadmíru spokojen a slouží dobře jako dekorace i jako bojová zbraň :D .
Odpovědět
Avatar autora Tonfa 16.4.2021 15:15
Ze zvědavosti jsem si objednal a jako dřevěné klasické jsou úplně něco jiného má to úplně jiného ducha silně doporučuji.
Odpovědět