HQ! Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Slavný čínský meč "DYNASTY WARRIOR" HQ!

2 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 19 999 Kč
Ušetříte 9 000 Kč (–45 %)
10 999 Kč
9 090 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

SLAVNÝ čínský meč "DYNASTY WARRIOR" v HQ provedení!

" Život je jednoduchý, trváme ale na tom, aby byl složitý. " 

Dynastie mnohé byli mocné a dlouhověké, jiné se ztratili v propadlišti dějin. Každá z těchto dynastii má v historie starověké Číny svůj podíl na bohaté historii této slavné východní země. Dynastii většinou velel mocný muž, který byl uznáván nejen svým lidem, ale i ostatními vladaři jiných částí území. Nejmocnější a nejznámější dynastii byla Chan, tato dynastie vládla v Číně v letech 206 př.n.l. - 220 n.l. pod čínským císařem Kao-cu.

Meč je oproti ostatním celkem kratší než obvykle, jeho čepel je dlouhá necelých 55cm, tvořena kvalitní překládanou ocelí čepel  úzký tvar vedoucí na konci čepele do špičky. Na jejím středu můžeme najít žlab, jenž byl pro zbraně, jako je tato typický. Záštita meče je tvořena ze stejné ocele a stylizována do zlatavě černých motivu starověké Číny. Rukojeť meče je vyrobena z ebenového kvalitního tvrzeného dřeva a zbarvena do sytě černé, což meči dodává jistou dávku elegance. Zdobena dvěma zlatými kroužky a zakončena zlatě zbarvenou hruškou. Pochva meče je vyrobena z stejného typu dřeva, jako rukojeť a je zdobena čínskými motivy a nalezneme na ni kvalitně zpracovaný oplet se zlatou sponou sdílející stejné motivy. Meč je dodáván v velice elegantní dřevěné truhle, jenž je ozdobena čínskými znaky.

Malý čínský meč "DYNASTY WARRIOR" je vskutku unikátním kouskem, který by neměl chybět v sbírce kohokoliv, kdo je fandou těchto dávných časů mocné Číny. Může tak zkrášlit Vaše obydlí a nebo se stát součástí dobového převleku, či jiného kostýmu.

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost celková 3622 g
Hmotnost meče 1550 g
Délka 77,6 cm
Délka čepele 54,5 cm
Délka rukojeti 16 cm
Materiál Překládaná ocel, černé ebenové dřevo
Rozměr casu 88,1 x 15,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: