Tip Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Čínské srpy "DEER HORN KNIVES" kung fu - 1 ks

7 hodnocení
 

Zakřivená Čínská zbraň, zhotovena z kvalitní nerezové oceli a pevného dřeva. Ideální pro trénink i kontaktní šerm. 

Dostupnost Skladem
3 399 Kč
2 809 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

Čínské srpy "DEER HORN KNIVES" kung fu - 1 ks

Tento specificky zakřivený ruční nástroj je legendární kung fu zbraň "DEER HORN KNIVES", přezdívaná také CRESCENT MOON KNIVES či DUCK BLADES.

Tyto názvy si vysloužila díky svému tvaru a zakřivení. 2 čepele se kříží na 2 bodech, vytváří madlo a vzniklé rohy a ostří spolu s pradávným bojovým uměním vytváří děsivou kombinaci. Vzniklé hroty nejen ohrožují protivníka ze všech stran, ale také kryjí ruku bojovníka.

Díky své velikosti se dají snadno skrýt v čínském tradičním oděvu. 
Zbraň "DEER HORN KNIVES" se nejčastěji používá v páru - v každé ruce jedna. To také umožňuje boj proti dlouhým tyčovým zbraním, kdy se jednou srpovitou DUCK BLADE zbraň vykryje a druhou odstraní z rukou protivníka či zlomí. Zbraň byla proslavena studenty kung fu školy v oblasti Baguazhang!

Naše "DEER HORN KNIVES" patří mezi velice povedené a kvalitně zpracované. Vyrobeny jsou pouze z nerezové oceli a dřevěného madla. Veškeré čepele jsou nádherně zbroušené do vizuálního ostří krásné na pohled. Pro tréninkové účely jsou však ztupené, aby jste se neřízli :-)

Čínské kung-fu "DEER HORN KNIVES" jsou plně tréninkově funkční a pevně zkonstruované. Můžete s touto zbraní šlechtit svého ducha a koncentraci při trénování bojových umění, ale poslouží i jako nevšední a krásný dekor, který pohladí oko i duši!

Jedinečný produkt našich stránek - POUZE na www.chladnezbrane.eu!!!
Pompézní legendární čínská bojová zbraň nyní v prodeji v České republice právě na našich stránkách!

 

 

Podobné produkty

Druh
Hmotnost 550 g
Délka 30 cm
Materiál nerezová ocel, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
E Avatar autora 11.8.2017 11:44
Toto jsem sháněl před cca 20 lety a dovezl za úsměvný peníz z Honkongu. Doporučuji na cvičení Tai Chi sestav. Cena je bohužel vyšší, kovář se s tím popasuje za ty drobné stejně kvalitně. Jinak díky za jiné zboží, odkupované z Vašich stránek. Erik :o)
Odpovědět