Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Vyhazovací nůž "AWL"

20 hodnocení
799 Kč –37 % 499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem

Každý se někdy dostaneme do velice prekérní situace, v takovém případě se hodí vždy mít po ruce něco, čím se můžeme případnému nebezpečí bránit. Přesně v chvílích jako je tato Vám může pomoct leckterá zbraň. Vystřelovací nůž je už od nepaměti jedním z těchto chytrých ochránců. Malý, tak akorát do kapsy, avšak velice ostrý a v rukách zkušeného člověka i smrtící. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  Vyhazovací nůž "AWL"

" Každý správný muž, nosí v kapse nůž. "

2. Barevné varianty rukojeti. Výběr barvy pište dolů do poznámky pod objednávkou. 

Tento na první pohled drobný, avšak rychlý nožík je opravdu parádní. Jeho drobnější vzhled mu dodává sice na roztomilosti, přesto v sobě skrývá velké tajemství. Které se dokáže objevit jen lehkým pohybem prstu jako blesk z čistého nebe.

Čepel z kvalitní nerezové oceli je vskutku podívaná. S svými 9,2 cm je opravdu nebezpečně ostrým kouskem ocele. Čepel je snadné vyhodit za pomocí klasické vyhazovací pojistky na jejíž použití Vám postačí jen jeden prst, což dodává noži plus v jednoduchosti a její tvar, který se zužuje do špičky mu dodává na nebezpečnosti.

Rukojeť nože je vyrobena z krásného kusu dřeva a je velice příjemná na úchop, takže jen tak nevyklouzne z ruky, ať už při sekání či jiné manipulaci. S její délkou 12 cm padne do ruky vskutku opravdu každému.

K noži je také přidáno velice dobře zpracované pouzdro z kůže, jenž je zpracované tak aby do něj nůž zapadl jak do ulity. Tento kousek je vskutku elegantní a velice kvalitní kousek.

Přesně z těchto důvodů by neměl chybět v sbírce žádného z milovníku chladných zbraní, a proto neváhejte a pořiďte si ho co nejdříve!

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože, mačety, sekery
Záruka: 2 roky
Druh: zavírací nože
Hmotnost celková: 72 g
Délka v otevřeném stavu: 21,4 cm
Délka čepele : 9,2 cm
Materiál: nerezová ocel, dřevo
Nevyplňujte toto pole:
JM Avatar autora 27.5.2021 13:31
Skvělá malá kulička, ideální pro běžné použití. Čepel se v šroubu malinko klepala, ale po jednom dotažení sedi vše jal má. Kožené pouzdro padne přesně, a nůž z něj nevypadává.
Odpovědět
Avatar autora Hodnocení nože 26.3.2021 10:39
Nůž mi vyhovuje, v šroubu se neklepe a drží jak má. Jako funkční,sběratelský kousek je super. Jen bych vytknul že byla dřevěná ručka totálně vysušená, tak jsem jí namazal olejem a je TOPka :)
Odpovědět