Monstrózní vrhací nůž "THROWING TANTO" železný

8 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 700 Kč (–63 %)
399 Kč
330 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací nože velké
Záruka 2 roky
 

A je to tady!

Druhá várka naší vlastní výroby - chtěli jsme dát světu levný, ale plnohodnotný vrhací nůž, která bude mít ideální tvar pro vrhání, bude dostatečně velký a těžký, a zároveň bude velice levný!

A PODAŘILO SE! Navrhli jsme, nakresili, naprogramovali, vypálili laserem a ručně nabrousili. Hrdě Vám představujeme naši originální výrobu - Monstrózní vrhací nůž "THROWING TANTO" pro opravdu kvalitní prožitkové vrhání!

Tento nůž jsme navrhli na základě rozboru nejrůznějších tvarů.
Dosáhli jsme tohoto:
- váha neuvěřitelných 440 g
- tloušťka nádherných 4 mm
- klasický tvar tanto
- větší razance při zabodnutí
- velice pohodlné vypouštění z ruky (tj. žádné zádrhely)
- díky tvaru a váze - možnost házet i za špičku, na plocho apod.
- VELICE NÍZKÁ CENA!

Vrhací nůž "THROWING TANTO" je vyroben z čisté uhlíkové oceli. Tento materiál je skvělý díky své hmotnosti a převážně ceně! Uhlíková ocel má asi jedinou nevýhodu - koroduje. Je možné, že časem chytne v rámci vlhkosti korozi, nicméně koroze se dá odstranit ocelovým kartáčem nebo brusným papírem či ji lze předcházet pravidelnou údržbou (čištěním a mazáním). A hlavně - nějaká malá rez vůbec nevadí v kvalitním vrhání!!!

Monstrózní vrhací nůž "THROWING TANTO" je svým způsobem trochu polotovar! Je na Vás, zda si jej omotáte tkaninou či přiostříte. Nicméně tak, jak ho zasíláme, je již plnohodnotným vrhacím nožem za neuvěřitelně nízkou cenu!!! Užijte si kvalitní a profesionální vrhání! ;-)

Jak lítá + detaily můžete zhlédnout v našem akčním videu :-)

Druh nože
Hmotnost 340 g
Délka 40,8 cm
Tloušťka oceli 4 mm
Materiál uhlíková ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Nízká kvalita 29.8.2023 16:35
Nízká kvalita, doporučuji si trochu připlatit například za Cold Steel Sure Balance Thrower, pokud hledáte těžší nůž. Jinak tento Tanto nůž pořád vydrží více než stejný nerezový, co je zde rovněž v nabídce
Odpovědět
Š Avatar autora 22.4.2021 14:34
Nespokojenost. Špatnej materiál, nevydržel ani hodinu vrhání, šestým hodem se ohla špička,srovnat šla až podezřele snadno,to mne zarazilo,do hodiny se ohnul v půlce a to jen narazami do dřeva- no to prostě nejde,ne. Neskutečného shit.. mám pro srovnání nože od Smith Wesson od Mikov-to jsou drzaci. Toto Ne. Stáhněte ty Plecháče zpět do Číny ať si je tam stčej do čoko Oko. Nazdar.
Odpovědět