• 1 z 5
 

Střední vrhací nůž "PILOT" s pouzdrem

40 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 149 Kč
Ušetříte 40 Kč (–26 %)
109 Kč
90 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací nože malé
Záruka 2 roky
 

Středně veliký vrhací nůž s obmotanou rukojetí, kde se skrývá více než 1m pevné tkaniny (pro přežití).

Nůž lze použít jako klasický nůž - díky dlouhému ostří.

Zasíláme ho i s armádním tkaninovým pouzdrem se dvěmi pevnými přezkami - možné připnout k ruce pod rukáv, či k noze pod nohavice!

Jelikož jsme objednali tento VRHACÍ NŮŽ ve velkém množství, máme ho pro Vás nyní za VELICE PŘÍZNIVOU CENU!!!

Celý nůž je vyroben z nerezové oceli

Druh nože
Hmotnost 60 g
Délka 17,5 cm
Materiál nerezová ocel, tkanina
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 13.5.2022 13:16
Za tu cenu je to dobrý. Jako nůž je to ničemu. Jako vrhač hodně špatné. Vzhledem k ceně lze doporučit začátečníkům, ale pominu-li cenu, tak ne. Špatně se ti drží, není to vyvážené, ta omotávka je k ničemu. Pouzdro ihned k vyhození. Ale za tu cenu s e prakticky nedají vznášet žádné připomínky.
Odpovědět
MM Avatar autora 9.9.2021 16:03
Nůž je výborný a cena taktéž, pouze pouzdro má moc krátké pásky.
Odpovědět
DS Avatar autora 14.8.2021 13:30
Nůž super, akorát pouzdro zklamalo, moc měkký materiál lepší by byla kůže nebo kydex, krátké pásky na upevnění k ruce. Jinak mám nůž rád.
Odpovědět
MH Avatar autora 17.10.2018 18:55
Super nůž na začátky,velmi příznivá cena.
Odpovědět
Z Avatar autora ostré hrany rukojeti 23.4.2018 20:00
Nožík je hezký a zatím drží - o víkendu proběhlo první testování :) Vzhledem k tomu že teprve začínám zkoušet házet nože, tak jsem se kolikrát netrefila a rukojeť narazila do dřeva. To mělo bohužel po několika takových zásazích za následek přeříznutí provázku na rukojeti - hrany rukojeti jsou ostré -zkusila jsem trošku zabrousit, tak uvidíme. Bez omotávky jednak nůž nevypadá vůbec hezky :D (prostě jednolitý kus, žádné ozdobičky, jinak mu nic není) a nelíbí se mi zvuk který vydává, při nezaseknutí se do dřeva. Zkusím novou omotávku, jinak nevím. Je to škoda, protože je jinak hezký, tak akorát velký a už jsem plánovala pořídit do začátku větší počet, protože mě nebaví, po každém hodu chodit pro nůž :D Obal má sice přezky, ale jsou poměrně krátké na obtočení ruky/nohy - což jsem stejně neplánovala , takže v tomto no-problem.
Odpovědět
J Avatar autora Vše o vrhání noži a sekerami 18.2.2019 20:33
Ahoj Zuzko, omotávku nedělej dřív, než se s ním naučíš házet. Pokud si pořídíš víc nožů a budeš házet do jednoho terče, tak bude zase lepší, když nebudou mít omotanou rukojeť. Vrhací nože nejsou většinou moc hezké, ale spíše účelové. Dobrý vrhací nůž by se Ti neměl zlomit ani ohnout. Kdyby jsi měla zájem dozvědět se více, včetně možností výuky, tréninku, soutěží, které pořádáme napiš mi na mejl jindrichzobl@seznam.cz. . Hezký den. J.