• 1 z 6
 

Sada vrhacích nožů "MASTER SAMURAJ" 6 kusů!

35 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 500 Kč (–45 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací nože malé
Záruka 2 roky
 

Sada vrhacích nožů "MASTER SAMURAJ"

1 vrhací nůž je málo a 10 je moc! Ideální pro trénink je 6 kusů!!!

Velice povedená sada středně vrhacích nožů, kde máte hned 6 stejně velkých a těžkých nožů s ostrou špičkou!

Vrhací nože "MASTER SAMURAJ" jsou nože vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Střední velikost nožů sady "MASTER SAMURAJ" umožňuje díky svému úzkému tvaru částečné ukrytí v dlani a můžete s nimi poté házet spodem či vrchem bez rotace.

Vrhací nože "MASTER SAMURAJ" jsou oblíbené díky svému jednotnému designu a také kvalitnímu nylonovému pouzdru! Toto nýtované pouzdro nejen pevně drží každý nůž pomocí suchého zipu, ale také je možné si připnout ke stehnu díky gumovým popruhům. Ze stehna je ideální pozice pro tasení vrhacího nože (viz foto).

Nemusíte si nože pokládat na zem, shýbat se pro ně a házet... Díky stehenímu pouzdru můžete házet okamžitě - s vrhacími noži "MASTER SAMURAJ"!

Druh nože
Hmotnost 40 g (1 kus)
Délka 16 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Master Samurai 14.1.2022 17:01
Nože jsou dobré, mají dobrý tvar, padnou do ruky a snadno se s nimi hází, omotávka drží. Pro mě, samouka začátečníka, skvělé.
Odpovědět
MB Avatar autora určitě ne - nedoporučuju 17.10.2022 09:04
Hned první den se mi jeden nůž zlomil... Hmmm, asi hodně velká kvalita... Omotávky se po pár hodech rozmotaly - nebyly tam nijak zasukované nebo utažené, jen uboze provlečené přes to očko... Jasné a evidentní, že je to laciná čína. Nevracím je nazpět, protože to byl dárek pro sedmiletého syna a nechci mu kazit dětskou radost... Tyhle nože nedoporučuju.
PH Avatar autora Master samurai 21.4.2022 20:49
Pouzdro na nože Master Samurai se akorát vejde do mé náprsní kapsy na mojí České vojenské blůze AČR VZ.95 nože se dobře hází jsou dobře vyvážené i pro mě začátečníka je to velice příjemný nůž, ALE pokud chcete aby vám pouzdro drželo na noze tak hledejte jinde! A omotávka je velice "kvalitní" rozmotala asi po 6 hodech nožem!
PH Avatar autora Master samurai 15.4.2022 11:01
Nejhorší pouzdro co jsem kdy viděl !!! Vypadá pěkně nože v něm drží, ALE na vaší noze absolutně nedrží!!! Ty 2 gumy od trenek s tím 2 centimetrových suchých zipem to je opravdu vynález!!! A to jsem ještě urazil gumy od trenek!!! za 700kč ani náhodou za to pouzdro tak leda 700 kopanců do řitě !!! Zase krásná ukázka šetření na všem a následné zkurvení jinak dobrého produktu ! IG=TYKVE