• 1 z 6
 

Malý vrhací nůž "FOREST MAN" taktický

3 hodnocení
 

Disponuje ostrou čepelí a pevným paracordem místo rukojeti, který, jak je všem zálesákům známo, vyniká svou univerzálností. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 50 Kč (–25 %)
149 Kč
123 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací nože malé
Záruka 2 roky
 

MALÝ VRHACÍ NŮŽ "FOREST MAN" TAKTICKÝ

Jednoduchý a praktický vrhací nůž menších rozměrů, který splní svůj účel a učiní váš pobyt v lese o něco zábavnější! Tento nůž byl stvořen pro vrhání a je k tomu svým provedením plně uzpůsoben. Na vrchní části čepele se nachází vroubkování proti sklouznutí palce při práci s nožem, pokud zrovna potřebujete něco menšího nakrájet či přeříznout.

Vrhací nůž "FOREST MAN" disponuje překvapivě ostrou čepelí a pevným paracordem místo rukojeti, který, jak je všem zálesákům známo, vyniká svou univerzálností. Když se dostanete do úzkých, není nic snazšího než padákové lano sejmout a použít jej například k zavěšení věcí na batoh, místo tkaničky do bot, ke stavbě přístřeší, k vytvoření nástrahy, místo škrtidla apod. 

Vrhací nůž "FOREST MAN" uschováte do jednoduchého pouzdra ve stejném military odstínu, které lze připevnit k noze nebo ruce a mít ho tak stále v pohotovosti pro nenadálé situace!

Podobné produkty

Délka 18 cm
Délka čepele 9 cm
Váha 60 g
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora David 12.3.2021 10:39
Nůž přišel celkem tupý, bez špičky, 0ozdro se nedá připevnit k ruce nebo k noze, ale to je požná tím že jsem celkem robustní, ale je příjemně lehký, a zabodne se, dal bych mu 5/10
Odpovědět