• 1 z 3
 

Ručně kovaná vrhací hvězdice "SHARP SUN - LIVING HISTORY"

4 hodnocení
 

Vrhací hvězdice s kvalitní kované oceli, vyrobena dle historických záznamů v české kovárně. Průměr hvězdice 10,5 centimetrů. Ideální pro začátečníka i pokročilého. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 799 Kč
Ušetříte 100 Kč (–12 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací hvězdice
Záruka 2 roky
 

Ručně kovaná vrhací hvězdice "SHARP SUN - LIVING HISTORY"

Naprosto jedinečná a ojedinělá novinka, kterou jsme si dovolili vložit do prodeje.

Jedná se o naprosto historicky věrné kopie vrhacích hvězdic, které jsou vyrobeny ručně na zakázku podle historických předloh a rozměrů. Takové nenajdete nikde jinde v České republice a pravděpodobně i ve střední Evropě. V rukách se Vám tak ocitne jedinečný umělecký kousek, v kterém je uložen pot a práce uměleckého kováře i duch starověkého Japonska. Díky kovanému materiálu jsou hvězdice těžší a také razantnější než sériově vyráběné "ARROW" či "NATTY".

Rozměr hvězdice je 10,5 centimetrů Jedná se o 8cípou hvězdici z pevného kusu kované oceli. Nejedná se o žádného drobečka, neboť váha hvězdice je celých 71 gramů. Díky svému tvaru je hvězdice vhodná jak pro začátečníky tak pro pokročilé.    

Potěší každého milovníka starého Japonska, kultury Nindžů, umělecké práce i vrhače nožů apod. Můžete je využívat plně ke svému účelu, ale také i jako dekoraci!

Pověstná vrhací zbraň nindžů asijského původu. Bojovníci nindža ji nazývali "shuriken". Kulatý otvor uprostřed hvězdic slouží k navlečení na provaz. Nindžové jich nosili sebou takto navlečených až desítky (historicky doložené).

Podívejte se na naší videorecenzi:

Podobné produkty

Druh hvězdice
Hmotnost 71 g
Průměr 10,5 cm
Materiál kovaná ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: