• 1 z 3
 

Ručně kovaná vrhací hvězdice "SABER - LIVING HISTORY"

3 hodnocení
 

Ručně kovaná vrhací hvězdice, zhotovena v české kovárně. Průměr 14 cm. Zhotoveno dle historické předlohy, váha 100 g. Vhodné pro pokročilé vrhače. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 799 Kč
Ušetříte 100 Kč (–12 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací hvězdice
Záruka 2 roky
 

Ručně kovaná vrhací hvězdice "SABER - LIVING HISTORY"

Jedná se o naprosto historicky věrné kopie vrhacích hvězdic, které jsou vyrobeny ručně na zakázku podle historických předloh a rozměrů. Takové nenajdete nikde jinde v České republice. V rukách se Vám tak ocitne jedinečný umělecký kousek, v kterém je uložen pot a práce uměleckého kováře i duch starověkého Japonska. Díky kovanému materiálu jsou hvězdice těžší a také razantnější.

Hvězdice o průměru 14 centimetrů, je vyrobena z kvalitní kované oceli. Vykována zlatýma českýma rukama Hmotnost hvězdice je přesně 100 gramů. Vhodnější spíše pro pokročilejší vrhače. 

Potěší každého milovníka starého Japonska, kultury ninjů, umělecké práce i vrhače nožů apod. Můžete je využívat plně ke svému účelu, ale také i jako dekoraci!

Pověstná vrhací zbraň ninjů asijského původu. Bojovníci ninja ji nazývali "shuriken".

Podívejte se na naší videorecenzi:

Podobné produkty

Druh hvězdice
Průměr 14 cm
Materiál kovaná ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
TP Avatar autora Recenze 25.9.2020 12:04
Na poměry jiných hvězdic je sice trošku těžší, ale zato dobře vybalancovaná. Úchop je trošku krkolomný kvůli jejímu zakřivení. Hází se opravdu dobře, nevybočuje z traektorie a, i přes to že má naostřené jen špičky, se většinou perfektně zabodne. Dávám solidních 4.5 hvězdic :D.
Odpovědět