• 1 z 4
 

Vrhací hvězdice "DEATH SPIN"

6 hodnocení
 

5cípá hvězdice cool tvaru, která Vás na 100% okouzlí. Vyrobeno z nerezové oceli, ideální pro začátečníky i pokročilé. Součástí hvězdice je i nylonové pouzdro. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 229 Kč
Ušetříte 50 Kč (–21 %)
179 Kč
148 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací hvězdice
Záruka 2 roky
 

Vrhací hvězdice "DEATH SPIN"

Vrhací hvězdice existovaly v nepřeberném množství tvarů, velikostí a počtem hrotů. Jednou z originálněji provedených je i hvězdice "DEATH SPIN". Tento shuriken má klasických pět hrotů, ty jsou však nezvykle zahnuté a připomínají tak pět miniaturních šavlí! Zbraň na první pohled vypadá, že se točí o čemž svědčí i její název. Je vyhotovena z nerezové oceli o hmotnosti 45g a průměro 10cm . K shurikenu "DEATH SPIN" dodáváme i černé nylonové pouzdro, ve kterém může hvězdice odpočívat, když zrovna není "v práci" :).

Tuto legendární zbraň japonských ninjů asi není třeba dlouze představovat. Stínoví válečníci feudálního Japonska ji používali k odlákání pozornosti, ochromení či zabití nepřítele (v tomto případě byly hroty shurikenů napuštěny smrtícím jedem). Také díky těmto malým, avšak děsivě účinným zabijákům byli ninjové (shinobi) postrachem celé země více než čtyři sta let. Vrhací hvězdice, mezi které se řadí i hvězdice "DEATH SPIN" jsou jedním z posledních pozůstatků jejich tajného dědictví.

 

Podobné produkty

Druh hvězdice
Hmotnost 45 g
Průměr 10 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 4.3.2022 00:02
Používám jako dekoraci ale paseku nadělá!
Odpovědět
E Avatar autora dobrá volba 16.11.2017 14:46
Skvělé dílenské zpracování, není potřeba nic upravovat, jen házet. Pro házení s touto potvorou bude potřeba trochu zručnosti a víc síly, vzhledem k nepřítomnosti středového otvoru, ale ten je možné kdykoliv vyvrtat, a jak tak znám házeče, tak 99% je rádo, když trefí strom a na něm +- 20 cm místo kam házeli z 10 metrů, takže jo, pohoda, je to slušný kousek.
Odpovědět