• 1 z 2
 

Ručně kovaná vrhací hvězdice "ARROW - LIVING HISTORY"

6 hodnocení
 

Vrhací hvězdice, jenž je vyrobena dle historických záznamů. Vyrobeno z kované oceli v české kovárně. Průměr hvězdice 13 cm. 4cípá verze. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 799 Kč
Ušetříte 200 Kč (–25 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
Kategorie Vrhací hvězdice
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Ručně kovaná vrhací hvězdice "ARROW - LIVING HISTORY"

Naprosto jedinečná a ojedinělá novinka, kterou jsme si dovolili vložit do prodeje.

Jedná se o naprosto historicky věrné kopie vrhacích hvězdic, které jsou vyrobeny ručně na zakázku podle historických předloh a rozměrů. Takové nenajdete nikde jinde v České republice a pravděpodobně i ve střední Evropě. V rukách se Vám tak ocitne jedinečný umělecký kousek, v kterém je uložen pot a práce uměleckého kováře i duch starověkého Japonska. Díky kovanému materiálu jsou hvězdice těžší a také razantnější než sériově vyráběné "ARROW" či "NATTY".

Potěší každého milovníka starého Japonska, kultury Nindžů, umělecké práce i vrhače nožů apod. Můžete je využívat plně ke svému účelu, ale také i jako dekoraci!

Hvězdice je těžká 77 gramů a vyrobena z masivního kusu kvalitní kované oceli. Průměr celé hvězdice je 13 centimetrů. Ocení ji začátečník i pokročilý vrhač.   

Pověstná vrhací zbraň nindžů asijského původu. Bojovníci nindža ji nazývali "shuriken". Kulatý otvor uprostřed hvězdic slouží k navlečení na provaz. Nindžové jich nosili sebou takto navlečených až desítky (historicky doložené).

Podívejte se na naší videorecenzi:

Podobné produkty

Druh hvězdice
Hmotnost 77 g
Průměr 13 cm
Materiál kovaná ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: