Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Víceúčelová sekera "MORE THAN ONE"

1 hodnocení
999 Kč –45 %
Víceúčelová sekera "MORE THAN ONE"
999 Kč –45 % 549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víceúčelová sekera "MORE THAN ONE"

Víceúčelová sekera "MORE THAN ONE" by měla být součástí taktické i campingové výbavy každého. Její univerzální využití, nízká váha a cena téměř za hubičku z ní dělá dostupného a užitečného společníka na cesty, při práci na zahradě, ale i při zálesáckých aktivitách všeho druhu. 

Velká výhoda víceúčelové sekery "MORE THAN ONE" je především to, že se jedná o vrhací zbraň, která se díky své velikosti a tvaru dobře zabodává (kromě čepele disponuje ještě několika špičatými hroty). Hodí se i při lehčí práci se dřevem, i když na sekání tvrdých špalků určena opravdu není. Sekera je vyrobena z nerezové oceli a má překvapivě ostrou čepel.

Rukojeť tvoří padákové lano neboli paracord, které má samo o sobě mraky využití a může vás zachránit v nespočtu krizových situací!

Sekeru pohodlně uschováte do pevného nylonového pouzdra zajištěného nýty proti proříznutí. 

Ukázka sekery v akci:

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekery
Záruka: 2 roky
Druh: sekery
Hmotnost: 600 g
Délka: cca 39 cm
Délka čepele pracovní část: 5,3 cm
Materiál: nerezová ocel, nylon (pouzdro)
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora MORE THAN ONE 9.4.2021 20:36
Dnes mi sekera přišla a musím říct že funguje perfektně! Sekera se opravdu velmi dobře zabodává i do dřeva. Vrhání s ní je opravdu jednoduché a zábavné. Za mně spokojenost. Akorát to lano co je na rukojeti je sice fajn, ale po pár hodinách vrhání stejně odpadne.
Odpovědět