• 1 z 7
 

Masivní příruční nůž/sekáček "HANDY CHOPPER"

25 hodnocení
 

Malý pevný a lehce přenosný sekáček na každodenní použití, či do přírody. Pohodlná rukojeť + nylonové pouzdro s možností uchycení na opasek.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 200 Kč (–28 %)
499 Kč
412 Kč bez DPH
   
Kategorie Pevné nože
Záruka 2 roky
 

Zbrusu nový kompaktní nůž/sekáček "HANDY CHOPPER"

je přesně tím pravým nožem do nepohody. Díky svým kompaktním rozměrům 19 cm délky celého nože a 8,5 cm délky čepele se jedná o příjemně rozměrný nůž s masivní stavbou sekáčku, který Vás velice překvapí svou houževnatostí a odolností.

Čepel disponuje silou impozantních 4 mm ve hřbetu, Ostří tohoto nože je broušené klínovým výbrusem a je opravdu velmi ostré. :) Celá čepel je velice masivní záležitost, díky které tento kompaktní nůž získá překvapivou sílu při sekání.

Tělo rukojeti nože/ sekáčku "HANDY CHOPPER" je vyrobené z masivního kusu oceli o stejné síle 4 mm. Na tomto těle pak naleznete příložky ze skládaného dřeva, které je na konstrukci vyztuženo dvěma ocelovými imbusovými šrouby.

Součástí tohoto velmi stylového a masivního nože "HANDY CHOPPER" je i kvalitní nylonové pouzdro, díky kterému tento nůž můžete mít neustále po svém boku.

Podívejte se na recenzi :)

Podobné produkty

Hmotnost 238 g
Délka čepele 8,5 cm
Celková delká 19 cm
Materiál Nerezová ocel, skládané dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Sekaček 9.6.2023 13:24
Pěkný kousek a velmi dobrý a ostrý pomocník. Za mě velká spokojenost... doporučuji....
Odpovědět
B Avatar autora břitva, ale... 8.12.2020 12:18
Bezesporu zajímavý kousek. Velmi ostrý. Na drobnou sekací práci v lese či na zahradě postačující, nicméně pozor...Vzhledem ke svým menším rozměrům, mj. ručky, může při práci dojít k nechtěnému podcenění při "švihu či seku", a je to. Takže opatrně. Jinak dobrý dárek za rozumný peníz. Malý neznamená, že je určen pro děti : ).
Odpovědět