Tréninková dýka "TRAINING WAKIZASHI"

Neohodnoceno
1 499 Kč –43 %
Tréninková dýka "TRAINING WAKIZASHI"
1 499 Kč –43 % 849 Kč 702 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitně zpracovaný pevný tréninkový meč z polypropylenu. Ideální doplněk pro Váš bezpečný trénink. Záštitu lze pohodlně sundat pro jednodušší přenos meče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tréninková dýka "TRAINING WAKIZASHI"

Odolná tréninková dýka ve stylu wakizashi (wakizaši) vyrobená z černého polypropylenu nabízí skvělou alternativu k dřevěným či bambusovým variantám. Díky svému materiálu je mimořádně pevně odolná vůči nárazům a deformacím, a vhodná pro dlouhodobé a intenzivní používání. Tvarově vychází z klasického japonského wakizashi designu.

Se svou délkou 61,5 cm a hmotností 305 g je dobře vyvážená a poskytuje realistický pocit při tréninku technik iaido, kenjutsu, kendo nebo jiných japonských bojových umění. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťuje jistý a pohodlný úchop při pohybech i zásazích. Díky jednoduše sundavací záštitě máte tak zaručenou ochranu ruky.

Tento typ dýky je ideální pro bezpečný nácvik bez rizika poškození zbraně nebo zranění tréninkového partnera. Díky vysoké odolnosti materiálu je vhodná pro individuální trénink, sparring i jako součást výstroje do dojo nebo LARP.

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče
Záruka: 2 roky
Celková délka: 61,5 cm
Délka čepele: 42,5 cm
Hmotnost: 305 g
Materiál: Polypropylene

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola