• 1 z 2
 

Terč pro střelbu z luku a kuše "TIME FOR CROSSBOW"

8 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 900 Kč (–45 %)
1 099 Kč
908 Kč bez DPH
   
Kategorie Terče
 

Terč pro střelbu z luku a kuše "TIME FOR CROSSBOW"

" Muška jenom zlatá! "

Tento velký terč 40 x 40 x 19 cm z tvrzené polyetylenové pěny je vhodný pro všechny druhy luků a kuší, které můžete najít v naší široké nabídce. Je možné ho použít i pro další luky a kuše i mimo naši nabídku, ale jeho životnost může být kratší. Materiál terče je tvrzená polyetylenová pěna, vhodná pro zabodávání i vytahování vystřelených šípů, díky těmto vlastnostem se tak hodí jak pro pokročilé tak i pro ty, jenž s střelbou teprve začínají. Terč je žluto černý s pěticí červených terčů uprostřed. Díky tomuto značení můžete tak lépe trénovat svou přesnost, nebo soutěžit s přáteli ve střelbě lukem či při střelbě z kuše..

Celý terč je velmi pevný a stabilní přesto při používání doporučujeme, aby byl zapřen, či stabilizován. 

U terče lze zvýšit životnost vhodnými záplatami či střídat strany terče. Po vytažení šípu se materiál terče lehce zatáhne, čímž tak zvýší svou životnost a může tak déle sloužit svému účelu. 

Podobné produkty

Druh terče
Rozměry cca 40 x 40 x 19 cm
Materiál tvrzená polyetylenová pěna
Hmotnost 3072 g
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Otázka 20.10.2022 17:42
Chcel by som sa spýtať, je tento terč odolný voči vonkajším elementom? Inak povedané, môže sa nechať na trvalo vonku bez toho aby ho nejako poškodilo počasie? Ak nie je tak máte taký v ponuke?
Odpovědět