• 1 z 8
 

Světelný meč "CHOOSE YOUR SIDE" Plně kontaktní!

73 hodnocení
 

Novější verze starého modelu, který již znáte z našeho e-shopu. Nyní však s možností propojení 2 stejných kusů a vytvoření světelné tyče. Starý meč v novém a lepším provedení. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 8 999 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–44 %)
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Světelný meč "CHOOSE YOUR SIDE" Plně kontaktní!

Smutek a strach vedou k temné straně." 

Každá barva světelného meče vypovídá o přednostech svého nositele. Avšak co dělat, pokud si svou barvou nejste ještě jistí?
Máme pro Vás naprosto úchvatné řešení. Nový světelný meč "CHOOSE YOUR SIDE" je stejně jako všechny naše světelné meče plně kontaktní VÍCEBAREVNÁ varianta, která Vám umožní libovolně přepínat mezi barevnými schématy.
Volba je na Vás. Jakou stranu si vyberete?!

Světelný meč "CHOOSE YOUR SIDE" je velmi kvalitní kontaktní kus pro plnohodnotný trénink. Kvalitní tělo z hliníkové slitiny, vyrobené precizní technikou soustružení. Neuvěřitelně propracované detaily zaručují vysokou kvalitu a úžasný pocit, jako by jste v ruce drželi skutečný světelný meč.

Délka rukojeti meče činí 29,9 cm jako u reálného světelného meče. Jak je již řečeno, celé tělo vyrobené z pevné a odolné hliníkové slitiny.

Světelný meč "CHOOSE YOUR SIDE" má vlastní baterii, která disponuje kapacitou 3000 mah a dodává proud ve výši 3,7 V. Takže naprosto zmizí potřeba nakupovat baterie, nebo nakupovat dobíjecí články za několik stovek. Osvětlení čepele zajišťuje kvalitní výkonná LED žárovka zasazená do těla meče.

Samotná čepel je vyrobená z velice odolného Polykarbonátu, takže se nemusíte bát do boje s tímto mečem opřít! :)
Jak již bylo řečeno, jedná se o plně kontaktní světelný meč, který není pouze a výstavku, ale je možné s ním naplno bojovat.
Meč je vybavený i senzorem dotyku, který při kontaktu s jiným mečem, nebo jiným předmětem v dostatečné síle vydá zvuk jako při kontaktu skutečného meče.

Rukojeť meče "CHOOSE YOUR SIDE" je vybavená motion senzorem, tudíž snímá pohyb a díky kvalitnímu reproduktoru na konci rukojeti vydává zvuky jako pravý světelný meč! :) Samotný meč je pak vybavený několik zvukovými módy a možností změn hlasitosti zvuků. Díky zvukovým módům může Váš meč vydávat zvuk jako klasický světelný meč, nebo praskat či syčet jako meč Kylo Rena, či legendární Dark Saber. 

Unikátní vlastností právě tohoto světelného meče "CHOOSE YOU SIDE" je jeho schopnost měnit barvy. Od Sithské červené přes modrou až po bílou. Dostane se Vám tak do ruky jedinečná možnost, dle nálady a chuti měnit svou stranu. Přímo z produkce studia Disney!

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Specifikace meče "CHOOSE YOUR SIDE":

  • Materiál je pouze kvalitní hliníková slitina a polykarbonát, žádný levný plast! :)
  • Polykarbonátová čepel o síle materiálu 2 mm a délce 92 cm.
  • Vysoká svítivost díky zabudované LED svítivé diodě v těle meče.
  • Několik módů hlasitosti + 3 módy hlasitosti
  • Součástí balení je napájecí kabel určený pro Váš meč.
  • Vysoká odolnost. Meč je vhodný pro plně kontaktní boj.
  • Vysoká kapacita baterie neuvěřitelných 3000 mah.
  • Jedinečný produkt a Českém trhu.
  • Úžasný poměr cena X výkon!
  • Možnost výběru barvy 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Videorecenze:

 

Bitva se světelnými meči:

 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost světelného meče 331 g
Délka rukojeti 29,9 cm
Materiál Hliníková slitina, polykarbonát
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora super hračka 24.11.2021 16:09
Funguje super. Koupil jsem hned dva, pro sebe a syna a dostaly celkem zabrat. :-D Konstrukce rukojetě působí robustně, akorát bych s tím asi moc nemlátil když je v tom elektronika. Návod není úplně přesný a detailní, ale přijít na funkce nebyl problém.
Odpovědět
J Avatar autora 20.6.2020 00:59
Meč vydržel půl roku, super zábava s ním byla a všechno, ale najednou po vybytí nešel nabít a začalo se z něj kouřit, zřejmě chyba výroby, věřím že meče vydrží déle.
Odpovědět
DO Avatar autora Jobbe odpověď 22.1.2021 15:58
Stává se že dojde vadný kus ... taky jsem si jeden koupil a byl tam špatný motion senzor .... poslal jsem ho zpět a brzy přišel nový a lepší