• 1 z 8
 

Světelný meč "YOUNGLING" Plně kontaktní! Multi-color!!!

17 hodnocení
 

Plně kontaktní světelný meč verze Xenopixel. Vybaven citlivým pohybovým senzorem, možnost změnit barvu čepele, bohatý výběr zvukových módů. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 5 500 Kč (–50 %)
5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "YOUNGLING" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Mistře Skywalkere! Je jich tam hrozně moc! Co budeme dělat?" 

Když se v Republice narodí dítě, jenž je nadané v síle. Může se stát že si pro něj jednoho dne přijde Rytíř Jedi a odvede ho do chrámu Coruscant nebo Dantooinu. Zde je ono dítě podrobeno výcviku aby se později mohlo stát Padawanem a přejít pod křídla jednoho z mistrů Jedi. Dříve než se tak stane je ono dítě přiřazeno k "YOUNGLINGS" kde se naučí základy užívání síly a boj s tréninkovým světelným mečem. Takže se chopte mečů děti, Váš výcvik právě započal!

Světelný meč "YOUNGLING" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Rukojeť meče oplývá jednoduchým designem. Jedná se o model Xenopixel, což je levnější varianta z našich stránek již známého Neopixelu. Verze Xenopixel užívá stejného tubusu jako jeho dražší dvojče. Uvnitř rukojeti se nachází kontakt, jenž reaguje s kontaktem na konci tubusu a způsobuje tak rozsvícení čepele.

Krom toho se pod oním kontaktem skrývá žárovka. Na rozdíl od Neopixelu, rukojeť Xenopixelu svítí i sama o sobě bez tubusu. Svítivost meče si můžete změnit a díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Úplnou novinkou u verze Xenopixel. Je to že si můžete změnit přímo mód samotného meče. Můžete si vybrat z těchto módů.
 
- Blaster Blade (Meč je po zapnutí zhasnutý a reaguje jen při stisknutí tlačítka, simuluje tak střelbu z Blasteru). 
- Ghost Blade (Meč po zapnutí vydává zvuk avšak pevně nesvítí. Místy problikává a reaguje na střet i pohyb). 

Další módy pak souvisí převážně s aktivací meče. Jedná se o efekt, který následuje po zapnutí meče. Např. Vám meč problikne, zazrní a následně se aktivuje do normálního stavu. Nebo několikrát bíle zabliká a poté se aktivuje. Těchto možností se v meči nachází hned 6! 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "YOUNGLING" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Přímo z produkce studia Disney! 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "YOUNGLING"
- Napájecí kabel
- Plný tubus (Neopixel/xenopixel)
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus 
- USB Fleshka 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Světelný meč verze Xenopixel, praktická ukázka:

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Délka celek 116 cm
Délka rukojeti 25,5 cm
Hmotnost 307 g
Materiál hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
AR Avatar autora Možnost vlastních zvuků 16.5.2023 22:09
Zdravím, chci se zeotat zda je zde možnost přidat vlastní font zvuků skrze sdčko nebo flashku jako je to u xenopixelů normálně
Odpovědět
JB Avatar autora Gg 27.12.2023 09:14
Ano je