• 1 z 7
 

Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" Plně kontaktní! Multi-color!!!

87 hodnocení
 

Model z oblasti levnějších mečů. Nový Cool design v černém zbarvení. Funkce změny barev, pohybový senzor, dotykový senzor a mnoho dalších.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 3 700 Kč (–52 %)
3 299 Kč
2 726 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Vaše Bratrstvo je slabé. Chcete si být všichni rovni a proto nevidíte jak vaše moc umírá!"

 Korriban byl dobit a Sithové obnovili rozpadající se akademii. Galaxii opět zaplavila válka, Bratrstvo temnoty a Armáda světla se řežou skoro na všech známých soustavách. Denně umírá stovky vojáků a jejich počet ubývá. Proto se bratrstvo rozhodlo jednat a na Korribanskou akademii přijímají každého kdo udrží meč. Málo z nich však je opravdu nadáno silou. Jsou však zde tací, jejíž moc roste a až přijde čas, rozhodnou o výsledku války.    

Dvojče světelného meče "LOST JEDI". Stejné funkce, stejný design. Ovšem tentokrát se více přiblížíme temné straně, protože na rozdíl od "LOST JEDI", je tento meč v černé barvě. Takže Vy co jste více spřízněni s ideály Sithů, si přijdete na své. :)  Meč je vybaven novým konektorem pro nabíjení, viz. foto 3.    

Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil.  Přímo z produkce studia Disney!  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 3,7 V
- 0,38 A (380 mAh)


Obsah balení:
- Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT"
- USB napájecí kabel
- Dutý RGB tubus
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Délka celek 115 cm
Délka rukojeti 27,5 cm
Hmotnost 301 g
Materiál Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Co mám dělat když se mi po nabití nejde zapnout meč. 19.12.2021 09:33
Potřebuju poradit, co mám dělat když se mi po nabití, meč nejde zapnout. Před nabitím fungoval v pořádku. Po nabití mi nesvítí to tlačítko, nevydává zvuky a nesvítí. Pokud někdo ví jak tento problém opravit, prosím kontaktujte mně.
Odpovědět
M Avatar autora Opověď na Otázku: "Co mám dělat když se mi po nabití nejde zapnout meč?" 19.12.2021 14:30
Meč se po úplném vybití zablokuje a je nutné po nabití akumulátor vyndat a vložit zpět pro restartování meče. Nechť tě síla provází!